Síla doteku

Setkání vědomého doteku jsou cestami k přirozené, laskavé a inspirativní komunikaci se sebou, se svým tělem i uvědoměním uvnitř a zároveň s ostatními. Říká se: "Jak uvnitř, tak venku, jak venku, tak uvnitř." Srdečně zveme muže a ženy k těmto cestám, které obohacují, vyživují a osvobozují.

Dotekem komunikujeme ve vztazích. Vztahy jsou naším životem. Záleží na nás, jak komunikujeme a jak o vztahy pečujeme. Kdykoliv můžeme dotekem slovem i tělem své vztahy  změnit či probudit k životu a dodat vášeň, radost, laskavost, toleranci, jemnost, lásku i sounáležitost a podporu, úctu a respekt, můžeme své vztahy obohatit, motivovat, inspirovat a tím svůj život i život druhých.

Co se ukrývá pod názvem vědomý dotek?

"Dotýkám se celý život, bříšky prstů, dlaněmi, tělem, ale často to byl dotek rychlý nebo jsem při něm myslela i na jiné věci než na toho, koho jsem se dotýkala. Často mi myšlenky lítaly okolo toho, že bych se ráda dotýkala jinak, že je třeba udělat to či ono atd. Někdy jsem již cítila únavu a mé tělo jakoby "ztěžklo" a nechtělo se mu vůbec nic. 

Na své cestě jsem objevila vědomý dotek, dotek s pozorností toho, co dělám, kde se dotýkám a koho se dotýkám. Je to dotek ozdravný pro mě i pro druhého. Naplňuje tělo nejen pozorností a náklonností, ale i energií "úsměvu", blaženosti, důvěry a podpory, naplňuje povrch těla (a kůže je největší smyslový orgán těla!) i celý organismus pocitem, který je nezapomenutelný. Vědomý dotek mění vztah k sobě, mění vztah k ostatním. Poznejte jej a uvidíte a ucítíte sami, jaký je." Katka

Pokud hledáte cestu k radosti a kreativitě ve vztahu k k sobě a druhému, hledáte inspiraci, "jiskru" a potřebujete dodat energii, jemnost, laskavost a"šťávu" a nezáleží na tom, jestli jste v partnerském vztahu (zadaní nebo single). Vždy existuje cesta! Chcete změnu? Můžete mě zkontaktovat ke konzultaci zdarma či objednat se na tel.: 603 571 980 nebo na: nesvadbovakaterina@seznam.cz.

 

Nejbližší akce:

SETKÁNÍ S VĚDOMÝM DOTEKEM V ČESKÉ LÍPĚ A PRAZE

Každé vědomé doteky jsou jedinečné, nové, inspirující. Poznávání nového a setkání se sebou a ostatními v energiích vědomého bytí je nezapomenutelné a obohacuje život, do kterého vše z večera můžete začlenit. Přijďte, zažijte a ... a uvidíte sami. Ozvěte se mi a zarezervujte si místo na těchto setkáních, data najdete v Nejbližších akcích. Můj tel.: 603 571 980. ;)

Katka Nesvadbová

Katka probudila v sobě jiskru, radost, odvahu, intuici, energii a moudrost těla, mysli a duše  a všechny tyto "klíče" předává ráda dál individuálně, na setkáních i jako lektorka na seminářích. Katka je Žena, která  inspiruje druhé touto jiskrou a vášní k Životu, motivuje a dává prožít jemnost, laskavost i ohnivost a pevnost vědomých doteků uvnitř sebe i z venku na těle. Poznej Katku...udělej krok ze své komfortní zóny a rozdmýchej svou jiskru, uzdrav své pocity a nastavení a najdi radost, jemnost, svobodu a moudrost svého Života . Prochází školou Ženství, sexuality, tantrou, BDSM, prací s energiemi a šamanismem. Miluje vědomý dotek skrze pohlazení různé intenzity na těle i dotek skrze zvuk těla a hlasu, skrze dotek na hudební nástroje či mluvené slovo, skrze pohled do očí, skrze vědomé vnímání světa na svém a ve svém těle.

Spolu-tvoření a spolu-práce s:

Tomáš Pich

Muž milující přírodu, probouzející dary svých šamanských předků při mužských kruzích v lese a nebo jen třeba s bubnem či s kytarou v ruce zpívající a hrající maorské písně. Tomáš je bratr mnoha mužů a žen, partner, otec, kamarád, má moc rád hudbu v jakékoliv podobě, má rád humor a jeho pomocí mnoha lidem mění náladu a vykouzlí úsměv na tváři. Absolvoval Reiki a Kineziologii a tuto energii poznáte ve svém těle a na vlastní "kůži" při "obyčejném" vědomém obejmutí s ním. Je na cestě vnitřního Bojovníka, Milovníka, Kouzelníka a usedá na trůn Krále svého života...krok za krokem ve svém životě a inspirací při setkáváních s ostatními.

Pár sdílení ze setkání:

Díky za krásný seminář Vědomých doteků. Užila jsem si tři krásné hodiny v bezpečném a voňavém prostoru masážního studia, kde jsem svobodně v kruhu stejně naladěných mužů i žen mohla otestovat své vlastní hranice, objevit v dotecích sílu a energii ohně a vody. Děkuji za tu energii, pohlazení, objetí a sdílení.

Veronika V.Pedagog

Jako účastník předešlého večera mohu dodat jednou větou jen tolik, že hodnota tohoto zajímavého večera je těžko porovnatelná s hodnotami doposud běžných všedních večerů, jeho kvalita je značně unášející a jsou tací, kteří se ještě teď vzpamatovávají z náhlého otevření nových obzorů, které celou dobu čekaly na koncích jejich prstů, aby nyní s radostí pociťovali, že jejich nynější večery už nedokáží být tak všedními jako dříve.

Vavřinec B.

Sedlo si to moc dobře, já už takových věcí zažila mnoho, byla jsem spíše mile překvapená, že mě doprovodil poprvé manžel a to pro mě byl nejsilnější zážitek, rozhodně děkujeme.:)

JanaMateřská dovolená

Meditační večery s Katkou a Lukášem mám moc ráda, cítím se velmi dobře a nabitě z vědomých doteků, z energie skupiny , z netradičních zážítků a prožitků, prostě mne to moc baví. Přijďte také vyzkoušet.;)

Šárka, masérka

Nádherně pohodový večer s milými a příjemnými lidmi. Velice zajímavý, intenzívní a všemi smysly prožitý zážitek, který lze jen těžko popsat slovy. Prostě to musíte prožít. Díky všem.

Milan D.Pedagog