Kontaktovat mě můžete:

Tel.: 603 571 980

E-mail: nesvadbovakaterina@seznam.cz

Co Vás zajímá? Jak Vám mohu pomoci?

Můj příběh

 

Moje dětství bylo pohodové… byla jsem obyčejná holka, která byla pyšná na to, že je fajn kamarádka a vrba, když je druhým „ouvej“. Moje dospívání bylo také „normální“, žádné velké prohřešky a byla jsem pyšná na to, že dodržuji většinu nastavených rodičovských pravidel (Napadlo vás někdy, proč existují?). Pak přišla láska a ty nádherné chvíle poprvé a já se stala podporou a oporou, věrnou přítelkyní života partnera a pak manžela. Přišly děti a já byla pyšná na svůj úděl matky, byla jsem tu pro ně ve dne v noci, stále připravená plnit svůj úkol (Kdo vymyslel pravidla chování dobrých matek?). Kdybych natočila film, asi byste nezůstali do konce a nebo se možná i nudili…běžný „obyčejný“ život  jedné „obyčejné“ ženy.

 

chmíří

 

Žila jsem rolí PODPORY A OPORY  druhým a dělalo mě to šťastnou, protože byli šťastni hlavně oni.

Pak přišla chvíle, kdy jsem byla nemocná, měla jsem 40 stupňů horečky a bylo mi hodně zle. Manžel nebyl doma, děti vyžadovaly pozornost. A já tak potřebovala cítit, že i ostatní žijí to samé co já, že jsou i pro mě oporou a podporou, že mi pomohou a hlavně, že to vycítí, aniž bych si řekla o pomoc nahlas. Tenkrát poprvé ke mně přišla myšlenka… pocit… jestli je vše, tak jak má být. Chyběla mi podpora a opora, chybělo mi, aby někdo pečoval o mě. Čas plynul a já tu byla stále pro druhé, ale ten „červík“ stále hlodal a vytvářel potřebu, chtění, touhu a nenaplnění…. Cítila jsem smutek, prázdnotu,  byla na ostatní někdy naštvaná, protože já jim naplňovala  jejich potřeby a touhy a… oni nic!

 

images (17)

 

Naučila jsem se nespoléhat na ostatní a začala se chválit, že jsem dobře uvařila, uklidila, že je o děti dobře postaráno, že to všechno stíhám a zvládám (a večer padala únavou a někdy i cítila velké bolesti zad)…začala jsem si dělat radosti maličkostmi jako jarní kytičkou v květináči, zmrzlinou cestou z práce s pocitem, že dobíjím energii a že je všechno v pořádku.

 

images (37)

 

 Ale smutek tam někde hluboko uvnitř zůstával a čekal, až přijde správná chvíle a já budu ochotná a schopná se na něj podívat. Podívat se na to, co je špatně...?....  Možná to v tuto chvíli už vy víte, já to však v tu dobu vůbec netušila, nechápala. Dál jsem si žila, jako ta chudinka, o kterou se nikdo nepostará. Ano, žila jsem programem OBĚTI… oběti chtění, toužení, nenaplnění a potřeb. A má hlava  z toho stále obviňovala ostatní. Uběhlo několik let… hodně let.

 

images (25)

 

Hledám… hledám cestu… cestu z bolesti… cestu ze smutku… cestu ke smíchu a spokojenosti. Na rady kamarádek si kupuji knihu  4 dohody a nalézám. Nalézám 1 možnost řešení: PŘESTAT SI DĚLAT DOMNĚNKY. Hurá, jdu do toho a trénuji a trénuji a ono to funguje. Další řešení z knihy je: NEBRAT SI VĚCI OSOBNĚ. A já se cítím po trénování těchto návyků líp a líp. Další řešení a možnost nalézám v knize Luisy Hay Miluj svůj život a už chápu, proč mě stále tolik bolí záda (uvědomění, jak PSYCHIKA  A TĚLO SPOLU SOUVISÍ…to byla pro můj rozum......  „pecka“!!!).

 

images (13)

 

 

 Léta jdou dál a já se divím, proč tam někde uvnitř stále zůstává kousek toho smutku a nenaplnění. Po pádu ze schodů a následné operaci kotníku zůstávám 7 týdnů nucena trávit čas na posteli s nohou nahoře a tak si zapínám počítač a hledám. Ano, hledám. A opět nacházím… Nacházím odvahu a přihlašuji se do semináře k Lucce Novákové ( která taky hledala…a svou cestu našla J) 4 OTÁZKY, KTERÉ MOHOU ZMĚNIT  VÁŠ ŽIVOT. Vůbec jsem netušila, co mě čeká….

A přišlo trénování rychlé a přímé metody, která se dívá na myšlenky, které mě tolik let zraňovaly a vyráběly smutek v mojí duši. A konečně přichází ta chvíle… ten moment pochopení… Já celou tu dobu, celá ta léta POTŘEBOVALA, ABYCH BYLA PODPOROU A OPOROU SAMA SOBĚ. Celá ta léta jsem neviděla sebe, že jsem svá nejlepší kamarádka. Pravda byla tady a s ní i já…

 

motýl na ruce

 

Dnes již s touto metodou pracuji se svými klienty a klientkami ( jsem 5. Průvodce metody The Work v ČR a jsem nadšená, že to , co jsem hledala tolik let….  jsem  našla… i 4 otázky, které mění můj život k lepšímu… 4 otázky, které si pokládám, kdykoliv potřebuji a nalézám hned řešení a skutečnou pravdu. Jsem už podporou a  oporou hlavně pro sebe ( a samozřejmě i pro ostatní, kteří o to stojí) a  vnímám i své tělo, kdy potřebuje odpočinout. A protože už jsem v kontaktu sama se  sebou, dokážu už lépe vnímat i okolí… s klidem a nadhledem. Mám daleko víc času na prožívání  té chvíle…  tady a teď, protože už ten čas neztrácím myšlenkami a pocity oběti.

Je to úplně jiný život… radostný… pohodový… laskavý. Absolvovala jsem ženské semináře Kurandera a vystudovala jsem Loona Dance Academy léčivé tance, prošla jsem výcvikovým certifikovaným programem Karla Grunicka Léčba zvukem a hlasem a nalézám další cesty a možnosti uzdravení sebe i ostatních vědomými doteky i semináři.

 

Má cesta životem vede dál...  Živote… Děkuji a těším se na každé setkání.

Kontakt: nesvadbovakaterina@seznam.cz, tel.: 603 571 980