Nejbližší akce v roce 2019:

Individulální setkání se mnou můžete domluvit telefonicky: 603571980 nebo e-mailem: nesvadbovakaterina@seznam.cz. Vždy existuje cesta. ;)

1 DEN PRO SEBE - DEN PRO ŽENY 9.6. VLČÍ DŮL U ČESKÉ LÍPY

Podrobné informace u mě. <3 Co vás se mnou čeká? Den v ženské pospolitosti a bytí v tanci, sdílení, vzájemných inspiracích, vědomých dotecích, meditaci,... Cena: 1285 Kč, studentky 850 Kč.

Tance dávných tradic s Tomášem 12.6. v 18:30, Česká Lípa, Klub Přítomnosti

Propojíme energii našich hlasů a energii pohybu našich těl s energií tanců a zpěvů dávných předků, které propojují naše srdce v jednotu. Vítáni jsou malí i velcí. Nemusíte umět tančit. Jednoduché pohyby a slova se stále opakují. Stačí se naladit a "plynout" s ostatními.

Večer vědomého doteku, 13.6. 18:00 Masážní studio Šárky Hruškové, Česká Lípa

Setkání s vědomým dotekem je vždy jemné a ozdravné. Naplníme svá těla energií, radostí i láskyplnými doteky. Naše vnitřní děti si užijí smích, tvořivost, bytí v přirozenosti a sounáležitosti. Důležité rezervovat si místo u mě skrze sms (kapacita místa omezena). Díky. Katka

 

Loona dance pro ženy 20.6. od 18.30, studio Gaia Česká Lípa

Srdečně Vás zvu k oslavě slunovratu tancem, cestou ženské radosti, jemnosti, intuice, moudrosti skrze taneční meditaci. Co vás se mnou čeká? Probuzení a posílení ženské vitality, energie, radosti ze života, zlepšení ženských a fyzických potíží (gynekologické, menstruační, migrény, bederní a oblast kyčlí), relaxace.

Skrze mysl ke zdraví 27.6. od 18-ti hodin kavárna Knihomil, Jindřicha z Lipé 119, Česká Lípa

Loona Dance pro maminky a dcery červen Česká Lípa domlouvám datum

Společný čas, společné prožitky, uvolnění, propojení, sounáležitost... to vše se mnou můžete zažít maminky a dcery. Těším se na vás. Katka

Konstelace s karmou rodů v České Lípě 3. a 4. 8.

Můžeme "jít" cestou propojení s předky, se svými kořeny... vrátit každému co jeho jest, uvolnit "pouta" zátěže, která nás ovlivňuje, najít "to", co nás spojuje a propojuje,... "jít" cestou k souladu, respektu a lásce k sobě i ostatním.

VEČER VĚDOMÉHO DOTEKU 14.9. PRAHA

Co vás s námi čeká? Samé příjemné a zajímavé prožitky. Můžete přijít a zažít s námi zajímavý večer.

Tance dávných tradic s Tomášem Praha

Těšíme se na vás. Tomáš Pich a Katka Nesvadbová

Individuální setkání se mnou můžete domluvit osobně.

DÁRKOVÝ POUKAZ  NA INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ S THE WORK, VEČER VĚDOMÉHO DOTEKY, LOONA DANCE PRO ŽENY ČI LOONA DANCE PRO MATKY A DCERY NA ROK 2019 MŮŽETE OBJEDNAT U MNE.

Připravované akce můžete také najít na http://www.letacek.cz/.

Máte-li zájem dostávat podrobné informace o akcích nebo máte zájem uspořádat u vás některou z mých a našich akcí a seminářů, napište mi e-mail na: nesvadbovakaterina@seznam.cz.