Nejbližší akce v roce 2018:

Tance dávných tradic s Tomášem 16.1. v 18:30 Česká Lípa, Zámecká 66

Propojíme energii našich hlasů a energii pohybu našich těl s energií tanců a zpěvů dávných předků, které propojují naše srdce v jednotu. Vítáni jsou malí i velcí. Nemusíte umět tančit. Jednoduché pohyby a slova se stále opakují. Stačí se naladit a "plynout" s ostatními.

Konstelace karmy rodu Česká Lípa 19.a 20.1.

Léčení, léčení a léčení. Odvaha a láska, pokora a úcta. Odevzdat předkům, co už není součástí našich cest. Vrátit se k prvopočátku současné inkarnace a začít znovu, o stupínek výš. S větším nadhledem a pochopením souvislostí. Být svobodnější, tvořivější, vděčnější za vše. Požádám vaše duchovní průvodce o vzkazy s přímým vedením, kam je třeba jít. Zvu vás na hluboce prožitkový a léčivý proces. Přes mysl, přes tělo, přes Duši, přes všechno, na čem jsme vyrostli. 

Individuální setkání se mnou můžete domluvit osobně.

Loona dance pro ženy připravuji v České Lípě. Čeká vás nový prostor, nová energie.

Tance pro matky a dcery připravuji v České Lípě a Praze v novém prostoru i nové energii.

DÁRKOVÝ POUKAZ  NA INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ S THE WORK, VEČER VĚDOMÉHO DOTEKY, LOONA DANCE PRO ŽENY ČI LOONA DANCE PRO MATKY A DCERY NA ROK 2019 MŮŽETE OBJEDNAT U MNE.

Akce v roce 2019 se připravují. Máte-li zájem, ozvěte se mi. ;) Katka

Připravované akce můžete také najít na http://www.letacek.cz/.

Máte-li zájem dostávat podrobné informace o akcích nebo máte zájem uspořádat u vás některou z mých a našich akcí a seminářů, napište mi e-mail na: nesvadbovakaterina@seznam.cz.