Víkend pro ženy u Lipna

22.6. -  24.6.2018

Můžeš se vydat s námi  na cestu, na cestu hýčkání a sebeobjevování, UŽÍT SI A ZAJÍMAVĚ PROŽÍT VÍKEND v láskyplné atmosféře žen. Budeš si užívat slunce,vodu, teplo, budeš se hýčkat a relaxovat, uvolníš svou mysl a tělo a prohloubíš nejdůležitější vztah v životě - k sobě.

Víkendem hýčkání, sebeobjevování a proměny vás  provedou Katka Nesvadbová (Průvodce práce s myslí metodou The Work of Byron Katie a akreditovaná lektorka meditačního tanečního konceptu Loona dance) a Jana Grohmanová (dlouholetá terapeutka metody EFT, která ke své práci využívá i NLP, hypnoterapii, Zákon přitažlivosti a další techniky).

Těšíme se na vás ženy a dívky, které si děláte čas pro sebe a na sebe.

Co vás s námi čeká?

 • 1
  - víkendový pobyt u Lipna, kdy můžete ráno přivítat slunce bosé v písku na pláži či v inspirativních cvičeních probudit jiskru a radost v těle, během volna plout ve vlnkách a odpočívat hýčkány letním vzduchem a sluncem
 • 2
  - užívat si ranní i večerní čas v příjemné společnosti bez vaření v rámci polopenze, která je v ceně semináře
 • 3
  - uvolnit a rozradostnit své tělo tanečním konceptem Loona dance, který inspiruje ženy na cestě k přirozenému Ženství
 • 4
  - prožít si a potrénovat zajímavé techniky (práce s myslí, tělem, energií, barvami, zvuky,...) a zařadit je do svého běžného života
 • 5
  - s pomocí metody EFT a dalších technik změnit a osvobodit se ze svým problémů (zdraví, vztahy, emoce,...)
 • 6
  - s pomocí metody The Work skrze Dotazování změnit myšlenková nastavení a přesvědčení, propojit se se svou moudrostí, kterou máme každá v sobě
 • 7
  - užít si báječný víkend s podobně naladěnými ženami, se sluncem, teplem, se sebou

Víkend se uskuteční u Lipna

Víkend se uskuteční na nádherném místě u Lipna. Kapacita míst je pro 12 žen ve 4 lůžkových apartmánech Loděnice Lipno-Kovářov s kuchyňkou v obývací části. Ubytování i polopenze je v ceně semináře.

Sejdeme se v pátek 22.6. mezi 18-19. hodinou a ukončíme společný víkend v neděli 24.6. mezi 16-17. hodinou. Na mapě najdete zde.

 

Cena víkendu a důležité informace:

Cena víkendu: 3 850 Kč. Cena semináře zahrnuje: ubytování, polopenzi (od páteční večeře po nedělní svačinu, lektorné. Cena nezahrnuje obědy, na které můžeme chodit do restaurací v blízkém okolí. Minimální počet účastnic pro konání semináře je 5.

Rezervační zálohu 2000 Kč zašlete na účet číslo: 2700870241/2010 (zpráva pro příjemce: své jméno, příjmení a červen seminář). Zálohu při neúčasti vracíme jen z vážných zdravotních důvodů. Doplatek na místě v pátek po příjezdu.

O nás:

Jana Grohmanová

Certifikovaná lektorka a kouč metody EFT ( technika emoční svobody). Při své práci používá i techniku mentální léčby, NLP ( neurolingvistické programovaní), techniky s podvědomými programy. Její dlouholetá praxe pomohla již hodně lidem. Je hravou i moudrou ženou, manželkou, matkou, kamarádkou.

Říká o sobě: "Na své cestě jsem v roce 2008 nalezla metodu EFT - přinesla mi velké poznání o sobě, pochopení a řešení příčin problémů, duchovní rozvoj a také radost z práce s klienty. Cestou hledání se ke mně informace dostávali tak, jako když skládám obraz z malých puzzlí. Pokud se naučíme náš život poskládat z těchto správných kousků, dá nám smysl, krásu a radost z každého dne. Ráda vám pomůžu při vašem hledání, život je krásný a stojí za to žít. Je to jen na vás co s ním uděláte."

Katka Nesvadbová

Průvodkyně - práce s myslí metodou The Work of Byron Katie, akreditovaná lektorka meditačního tanečního konceptu Loona dance. Žena, která na své cestě probudila jiskru vášně a radosti, pluje na vlně laskavosti sebe-lásky, vznáší se na křídlech intuice a propojila se s moudrostí předků a planety Země i Vesmíru, matka, partnerka, kamarádka.

Říká o sobě: Na svojí životní cestě "odemykám" dveře k uvolnění, ke svobodě, k radosti, k sebe - vědomí, k sebe - lásce,...
Probouzím v sobě radost, něhu, intuici a moudrost a moc ráda předávám tyto "klíče" dalším lidem pro inspiraci. Máme veliký dar... chodit. Máme-li sny a přání, můžeme udělat 1. krok a jít krok za krokem k jejich splnění. Jdu krok za krokem na cestě životem a často jsou mé kroky taneční s hudbou celé planety Země. Jsem moc ráda, že jsem opět našla chuť, odvahu a vášeň a dovoluji si kráčet, tančit a žít své přirozenosti."

To, čemu věnuješ ve svém životě pozornost, to do svého života přitahuješ . Ať už je to myšlenka na něco, co chceš, ale i to co nechceš. Klíčem k tomu, aby jsi se mohla stát tvůrcem svého života jsou Tvé myšlenky a Tvé emoce. To jsou cesty, které vedou do světa poznání vlastního života. O tomto víkendu se mimo jiné naučíš, jak pracovat se svými myšlenkami, emocemi a přesvědčeními i se svým tělem. Zároveň vyživíš každou buňku v těle teplem, vodou a také při společných setkáních smíchem, radostí, jemností, propojíš se s ženskou intuicí, moudrostí a pospolitostí. Spojíš se jemně a laskavě s nejdůležitějším člověkem svého života, se sebou.

Pokud Tě zaujaly předchozí řádky, neváhej a rezervuj si své místo: