PODPORUJÍCÍ INSPIRATIVNÍ SOBOTNÍ SETKÁVÁNÍ S KATKOU

"VŽDY EXISTUJE CESTA. " KATKA NESVADBOVÁ

ON-LINE SKYPE KAŽDOU SOBOTU 9:00-11:00 HOD. ZAČÍNÁME PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ 28.11.

Každý z nás může v životě zažít chvíli, kdy se rád inspiruje, zajímá ho něco nového nebo  neví: kam dál, jak žít, proč být ve vztazích a situacích, které nejsou příjemné, někdy potřebuje něco změnit.

Naše pravidelná setkávání mohou přispět ve vašem životě k novým úhlům pohledu na život a  možnostem změn. Mohou přispět inspirací a obohacením vašeho osobního rozvoje a duchovního růstu. Při našich Skype setkáváních se podíváme "pod peřinu" toho, co cítíte, toho, co vás příjemně či nepříjemně ovlivňuje jak zevnitř, tak z venku. Říká se: "Jak uvnitř, tak venku. Jak venku, tak uvnitř." Zažijete se mnou 120 minut, ve kterých můžete objevit a propojit se vědoměji se sebou a svou životní cestou, s podporující hlubinou moudrosti uvnitř sebe, prohloubit ten nejdůležitější vztah v životě, který prožíváte.

Můžeme být vědomě pro sebe,  najít nové možnosti a zjistit, co JE opravdu VÁŠ ŽIVOT.

Přihlašující se mi do  e-mailu: nesvadbovakaterina@seznam.cz sdělí své Skype jméno, abych je mohla přidat do sobotní skupiny a v krátkosti svůj důvod přihlášení a svůj záměr našeho setkání či setkávání.

Co budete při našem setkání potřebovat?

 • 1

  ON-LINE SKYPE

  nainstalovaný program Skype a být v domluvenou sobotu přihlášeni minimálně 15 min před 9-tou hodinou, abychom se na Skypu propojili a bylo vše technicky OK
 • 2

  KLIDNÉ MÍSTO PRO SEBE

  Pro čas našeho setkání je vhodné mít pro sebe čas a prostor, kde nebudete rušeni.
 • 3

  A PÁR VĚCÍ PO RUCE

  Nápoj (ideálně vodu), papír či sešit, psací potřeby, kapesník, příjemné oblečení. Bude fajn si zapsat poznámky či inspirace, náměty, nové otázky pro sebe, aha momenty, postup při uvolňovacích praktických cvičeních s dechem, zvukem a tělem

Společně se vydáme na cestu. Zažijeme krásné prožitky přítomných okamžiků, uvolnění těla a mysli. Prozáříme každou buňku v těle a probudíme oheň radosti. Každý vykročíme na dřevěný most nad rozbouřenou řekou, kdy nevíme, zda dřevo nepraskne a přesto každý víme, že chceme na druhou stranu řeky. Otevřeme tajné skříně "kostlivců", kteří možná velmi rychle změní podobu na truhlu plnou darů života.

A co po našem setkání?

 • 1

  OBDRŽÍTE EMAIL

  Po skončení našeho setkání všem zúčastněným zašlu email s informacemi k platbě.
 • 2

  ZPĚTNÁ VAZBA

  Budete-li chtít poslat zpětnou vazbu ze setkání, budu ráda. Je dobré se pozastavit a podívat se, co jste v tomto čase pro sebe objevili, co vám setkání dalo či vzalo, zda se změnil váš záměr do dalších dní.

KAŽDÉ SETKÁNÍ OCEŇUJI NA 250 KČ. STOJÍTE SAMI SOBĚ ZA TO?

Je-li vaše odpověď ANO, pak se stačí přihlásit - můj email: nesvadbovakaterina@seznam.cz.

Napište :

- v krátkosti  důvod vašeho přihlášení

- záměr při setkání

- Skype jméno či číslo, pod kterým vás vyhledám a přidám do sobotní skupiny

Minimální počet účastníků  3, maximální počet účastníků 10. Těším se na každého z vás. Katka Nesvadbová

 

Při setkáních plynu v přítomnosti a v propojení s moudrostí nechávám přijít to, co pro každého má. Nic není náhoda a vše se děje, jak má. Můžeme  projít naši mysl a její zákoutí. Můžeme praktickými cvičeními s dechem, zvukem a pohybem pomoci sobě s emocemi a uvolnit jejich sílu, se kterou nás někdy ovládají. Můžeme uvolnit tělo i mysl při meditaci. Můžeme společně projít i informace, které pomohou ke změně. Předávám to, co jsem sama prožila a na mé cestě mi pomohlo. Může i vám.

 

"CESTA JE CÍL. "