Nejbližší akce v roce 2022:

INDIVIUÁLNÍ SEZENÍ

Po domluvě se mnou osobně v Žandově či České Lípě  nebo on-line - Skype nebo Whatsapp (1200Kč/90min). 20 min konzultace zdarma.

On-line kurz 4 týdny uvolnění od 1. 8.

On-line kurz pro všechny, kteří zažívají stres a napětí a hledají cestu a inspirace, jak se stresem a napětím "pracovat" a rádi najdou i cesty k uvolnění a relaxaci. Kurz právě probíhá.

Hudba a tanec s penízkovými šátky, Česká Lípa, Natura 1. patro, 10. 8. 18-19 hod

Pojď si užít hodinu pro sebe s tancem s penízkovými šátky. Oslavme léto, své tělo a tancem pohyb. Vstupné 150 Kč. Dej 2. ženě či slečně dárek a vezmi ji s sebou zdarma. Přihlaš se co nejdříve (sál má kapacitu míst omezenou) sms zprávou na tel.: 603571980.

Relaxační večer, Česká Lípa, Natura 1. patro, 10. 8. 19-20 hod

Pojď si užít hodinku pro sebe... jen tak... relaxovat. Příspěvek 100 Kč. Vzhledem ke kapacitě sálu rezervace míst na tel.: 603571980.

Hudba a tanec s penízkovými šátky, Česká Lípa, Natura 1. patro, 31. 8. 18-19 hod

Pojď si užít hodinu pro sebe s tancem s penízkovými šátky. Oslavme léto, své tělo a tancem pohyb. Přihlaš se co nejdříve (sál má kapacitu míst omezenou) sms zprávou na tel.: 603571980. A vezmi s sebou druhou ženu či slečnu zdarma. ;-)

Relaxační večer, Česká Lípa, Natura 1. patro, 31. 8. 19-20 hod

Pojď si užít hodinku pro sebe... jen tak... relaxovat. Příspěvek 100 Kč. Vzhledem ke kapacitě sálu rezervace míst na tel.: 603571980.

RELAX VÍKEND PRO ŽENY 17.-18. 9. 2022

Relaxační víkend pro ženy v krásném prostředí (okres Česká Lípa) je pro všechny ženy, které volá a zajímá hlubší propojování s přírodou a moudrostí uvnitř i vně sebe.  Podrobné informace zde.

On-line kurz 4 týdny uvolnění od 1. 10.

On-line kurz pro všechny, kteří zažívají stres a napětí a hledají cestu a inspirace, jak se stresem a napětím "pracovat" a rádi najdou i cesty k uvolnění a relaxaci. Přihlášení zde.

ČTENÍ ENERGIE ČAKER

Nabízím individuální sezení se čtením energií a esencí Vašich čaker (energetických center v těle). Je to krásná meditační technika, citlivé spojení se sebou a nahlédnutí do sebe laskavým a jemným způsobem. Cena: 800 Kč /1sezení.

TELEPATICKÁ KOMUNIKACE

Máte-li potřebu či chuť dozvědět se něco od svého zvířecího přítele či něco změnit, poladit (zdravotní stav, psychický stav, problémy s chováním či ve vašem vzájemném vztahu,...), napište mi. Telepatická komunikace se zvířaty je pro mě probuzenou přirozeností a zároveň učením o světě zvířat a bytostí Matky Země.(Ke komunikaci je třeba souhlas Vašeho zvířete, jeho fotka a mejl s příběhem Vašeho důvodu komunikace). Ozvěte se mi. Ocenění mého času je 500 Kč.

VŠEHOST FESTIVAL ŽIVOTA ČESKÁ LÍPA

Chcete-li spolupracovat a propojit se s lidmi, kteří žijí v České Lípě a okolí a aktivním způsobem tvoří život v našem kraji, jste vítaní.

www.vsehost.cz

DÁRKOVÉ POUKAZY NA ROK 2022 A 2023 MŮŽETE OBJEDNAT U MNE DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Obchodní podmínky zde.

Připravované akce můžete také najít na http://www.letacek.cz/.

Máte-li zájem dostávat podrobné informace o akcích nebo máte zájem uspořádat u vás některou z mých a našich akcí a seminářů, napište mi e-mail na: nesvadbovakaterina@seznam.cz.