Nejbližší akce v roce 2022:

INDIVIUÁLNÍ SEZENÍ

Po domluvě se mnou osobně v Žandově či České Lípě  nebo on-line - Skype nebo Whatsapp (1200Kč/90min). 20 min konzultace zdarma.

Oslava těla a podzimní rovnodennosti, pro ženy a slečny, hudba a tanec s peníz. šátky, 21. 9. v 18. hod. Česká Lípa, Natura 1. patro

Pro matky a dcery naší Matky Země na přání oslava našich těl pohybem a našich vztahů a podzimní rovnodennosti tancem. Přihlášení sms zprávou na 603571980.

Lunární tanec - propojení s vnitřním ženstvím, Žandov, tělocvična, 1. 10. 10-12

Zajímá vás, co je lunární tanec? Zajímá vás cesta a propojení s vnitřním ženstvím? Chcete se dozvědět a poznat, co je sdílecí ženský kruh a co relaxační techniky? Co nám přináší, s čím nám pomáhají a čím nás obohacují? Více informací a přihlášení na tel.: 603571980.

On-line kurz Od stresu k uvolnění od 10. 10.

On-line kurz pro všechny, kteří zažívají stres a napětí a hledají cestu a inspirace, jak se stresem a napětím "pracovat" a rádi najdou i cesty k uvolnění a relaxaci. Přihlášení zde.

ČTENÍ ENERGIÍ ČAKER

Nabízím individuální sezení se čtením energií a esencí Vašich čaker (energetických center v těle). Je to krásná meditační technika, citlivé spojení se sebou a nahlédnutí do sebe laskavým a jemným způsobem. Přihlašovací formulář najdete zde:

TELEPATICKÁ KOMUNIKACE

Máte-li potřebu či chuť dozvědět se něco od svého zvířecího přítele či něco změnit, poladit (zdravotní stav, psychický stav, problémy s chováním či ve vašem vzájemném vztahu,...), napište mi. Formulář najdete zde.

VŠEHOST FESTIVAL ŽIVOTA ČESKÁ LÍPA

Chcete-li spolupracovat a propojit se s lidmi, kteří žijí v České Lípě a okolí a aktivním způsobem tvoří život v našem kraji, jste vítaní.

www.vsehost.cz

DÁRKOVÉ POUKAZY NA ROK 2022 A 2023 MŮŽETE OBJEDNAT U MNE DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Připravované akce můžete také najít na http://www.letacek.cz/.

Máte-li zájem dostávat podrobné informace o akcích nebo máte zájem uspořádat u vás některou z mých a našich akcí a seminářů, napište mi e-mail na: nesvadbovakaterina@seznam.cz.

Obchodní podmínky zde.