CESTY V MÉM ŽIVOTĚ

DSC_7915Několikrát v životě jsem se ocitla v „začarovaném kruhu“, kdy jsem nevěděla, co dělat, kudy se dát, co je správné a co vůbec dělat, aby bylo líp. Připadala jsem si jako u „rozcestníku“ života, na křižovatce, kde všude svítí červená. Ale co s tím?
 
Nezapomenu na jednu chvíli po rozvodu, kdy jsem vůbec netušila, jestli to sama zvládnu s dětmi, jestli se o všechno dokážu postarat a na vše mít dostatek peněz (Jde to vůbec bez podpory muže?). Byla jsem tak zoufalá, že mé kroky po několika hodinách pláče vedly do kuchyně pro lahev alkoholu. Myslela jsem si (!!!), že se mi uleví a bude líp. Slyším odšroubovávání, vnímám vůni alkoholu……..a………..a čas si plyne……….a z hlubin mého těla vyšla věta: „To Ti stejně nepomůže! Zavři to!“…..A já poslechla.
 
Několikrát jsem pocit, že nevím, co bude zažila v pracovním životě asistentky u postižených dětí ve škole, kdy se každý rok čekalo, jestli místo schválí a najdou se peníze na plat. A tak každý rok od března do května čekání….čekání jako na rozsudek, jestli uživím děti, domácnost a budu moct dělat, co mě baví a naplňuje. A pak jsem místo stresu uklidnila vše vně i uvnitř a přišel vzkaz: „Jsi šikovná, zvládneš to!“
 
V nemocnici po pádu ze schodů jsem zažila několik šílených hodin, kdy mi oznámili, že to není výron, že jdu na operaci a ať na půl roku zapomenu na vše, co jsem do té doby dělala. A já jen plakala a myslela (!!!) na to, jak oznámím rodičům postiženého dítěte (3 měsíce nová zajímavá práce osobní asistentky), že půl roku nebudu, jak to udělám doma, když jsem jediný člověk, který se o vše stará a zařizuje (podpora muže nebyla). Dokonce mi hlavu proběhla myšlenka (!!!), že můj život končí a co si počnu! Po operaci, kdy mi dali ke kotníku 7 šroubů a desku, jsem uslyšela z hlubin svého těla opět volání:“ Tanec… tanec… tanec.“
 
Po 20ti rehabilitacích jsem nechodila a byla zoufalá, co si počnu. A vidím, jak jen tak brouzdám po internetu. A vidím seminář s metodou The Work, která pracuje s myslí a může změnit život. A já v tu chvíli cítila a vnímala celé své tělo, jak mě vede, abych se přihlásila, i když vůbec netuším o co jde. A začala jsem „čistit“ svou mysl, svá přesvědčení a programová nastavení minulosti, svá zranění a pocity neschopnosti, viny, hněvu,… Prošla jsem procesem očisty a změny a objevila cestu… svou cestu. Prošla jsem ročním průvodcovským programem a dnes jsem 5. Průvodcem metody The Work v ČR.
 
Po několika neúspěšných „pokusech“ najít muže, který by měl rád mě, děti, zvířata, přírodu, něhu,… jsem se ocitla na křižovatce vztahové, ženské, kdy jsem vnímala svou neschopnost a bezmoc a moc chtěla, abych našla toho úžasného. Myšlenky a emoce mě drtily. A já čistila Workem vztahy s muži. A najednou mi do života přišla Tantra, která je jednou cestou uzdravení a já se na ní vydala…. přišla kniha Kurandera a já uvnímala to volání z hlubin svého těla a přihlásila se i na semináře a našla odvahu je absolvovat…. přišel mi vzkaz z velké dálky mého srdce: „Inspirace, motivace, propojování, uzdravování sebe a žen…“
Láskyplná cesta k uzdravení mého ženství a probuzení síly Ženy.
 
A já časem zjistila, že to je má další cesta životem. A tak po ní jdu a jsem šťastná, že mi přinesla i možnost ženskou, kreativní, léčivou a tou je studium léčebných tanců Loona. Jako malá jsem tančila balet a po tanečních 20 let čekala na muže, který se mnou bude tančit (ach ty myšlenky, že bez muže to není ono !!!). A dnes tančím v obyváku pro radost a probuzení energie, tančím na louce mezi květinami, tančím v sálech plných žen i se ženami svých seminářů, které pořádám.
 
Jsou chvíle v životě, které nám připadají jako KONEC a jsou plné smutku, hněvu, viny, bezmoci a neschopnosti. Ale jsou to také chvíle ZAČÁTKU, kdy můžeme objevit nové cesty, nové možnosti, novou sílu, novou cestu…..probudit tu moudrost v sobě, své kvality a talent, které jsme dříve nevnímali. Můžeme vyčistit a uzdravit vše staré a nepotřebné, které nám brání ve šťastném a radostném životě.
 
Můžeme NAJÍT ODVAHU A UDĚLAT PRVNÍ KROK…
 
A vydat se na dobrodružnou cestu……….k sobě. <3
Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.