CESTY ZA SNY A PRO RADOST

Probouzím se s paprsky slunce, modrou oblohou a úsměvem na rtech…má mysl se vydává na cesty.
Máte rádi cestování? Jak často a kam si dopřáváte plnit svá přání a touhy?

Já u moře
Když jsem měla poprvé letět letadlem s dcerami do Tunisu…poprvé jsem je brala k moři, šíleně jsem se bála. Co všechno se může stát, co všechno jsme doma zapomněly, jestli mám všechny léky a dost peněz,….Hrůza. Naštěstí touha byla silnější a já splnila jeden sen sobě i dětem. Přišla dovolená plná radosti, smíchu, sluníčka, mladší dcera se naučila plavat, zažily jsme spoustu krásných zážitků.

let5
Druhá cesta vedla do Bulharska…ženská záležitost a zajímavé zážitky vztahu s dcerou i kamarádkou a její dcerou.

let2
Třetí cesta byla splněním obrovského snu mého i mé starší dcery…cesta do Peru. 2 dny v letadlech a pak měsíc putování po místech vzdálených, tajemných, vysněných, nehostinných. Situace plné nových zážitků, lidí, zvířat. Než jsme se vydaly na cestu, hodně jsem v hlavě řešila, jestli to dokážeme, když nemáme žádné zkušenosti, jazyk umíme jen maličko a nikdy jsme nebyly tak daleko ani v pralese ani v takových výškách. Byla to dlouhá cesta do velkého neznáma………..zároveň to byla cesta k sobě, ke svým možnostem, kvalitám, vlastnostem, které byly schované za strachem a obavami.

let4

Jaké máte cestovatelské sny Vy? Plníte si je s radostí a odvahou nebo je máte zatím v hlavě? Co Vám brání je uskutečnit? Mé motto je, že:“Vždy existuje cesta“. Někdy nám brání ve splnění snu jediné… naše mysl. To zjistili klienti a klientky, kteří si mě na své vnitřní cestě změny vybrali a poznali, že je to pravda. 

Já na Bali

Podívejte se do svého srdce a napište si, jaké cesty toužíte poznat a kam se toužíte vydat. A pak udělejte krok a začněte si plnit přání. Řeknu vám z vlastní zkušenosti… STOJÍ TO ZA TO! 😉

www.katkanesvadbova.cz

 

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.