Síla doteku

Setkání vědomého doteku jsou cestami k přirozené, laskavé a inspirativní komunikaci se sebou, se svým tělem i uvědoměním uvnitř a zároveň s ostatními. Říká se: "Jak uvnitř, tak venku, jak venku, tak uvnitř." Srdečně zveme muže a ženy k těmto cestám, které obohacují, vyživují a osvobozují.

Dotekem komunikujeme ve vztazích. Vztahy jsou naším životem. Záleží na nás, jak komunikujeme a jak o vztahy pečujeme. Kdykoliv můžeme dotekem slovem i tělem své vztahy  změnit či probudit k životu a dodat vášeň, radost, laskavost, toleranci, jemnost, lásku i sounáležitost a podporu, úctu a respekt, můžeme své vztahy obohatit, motivovat, inspirovat a tím svůj život i život druhých.

Co se ukrývá pod názvem vědomý dotek?

\"Dotýkám se celý život, bříšky prstů, dlaněmi, tělem, ale často to byl dotek rychlý nebo jsem při něm myslela i na jiné věci než na toho, koho jsem se dotýkala. Často mi myšlenky lítaly okolo toho, že bych se ráda dotýkala jinak, že je třeba udělat to či ono atd. Někdy jsem již cítila únavu a mé tělo jakoby \"ztěžklo\" a nechtělo se mu vůbec nic. 

Na své cestě jsem objevila vědomý dotek, dotek s pozorností toho, co dělám, kde se dotýkám a koho se dotýkám. Je to dotek ozdravný pro mě i pro druhého. Naplňuje tělo nejen pozorností a náklonností, ale i energií \"úsměvu\", blaženosti, důvěry a podpory, naplňuje povrch těla (a kůže je největší smyslový orgán těla!) i celý organismus pocitem, který je nezapomenutelný. Vědomý dotek mění vztah k sobě, mění vztah k ostatním. Poznejte jej a uvidíte a ucítíte sami, jaký je.\" Katka

Pokud hledáte cestu k radosti a kreativitě ve vztahu  k sobě a druhému, hledáte inspiraci, \"jiskru\" a potřebujete dodat energii, jemnost, laskavost a \"šťávu\", kontaktujte mě a já vám mohu posílat info o akcích. Na fcb se můžete inspirovat zde.

 

Katka Nesvadbová

Katka probudila v sobě jiskru, radost, odvahu, intuici, energii a moudrost těla, mysli a duše  a všechny tyto "klíče" předává ráda dál individuálně, na setkáních i jako lektorka na seminářích. Katka je Žena, která  inspiruje druhé touto jiskrou a vášní k Životu, motivuje a dává prožít jemnost, laskavost i ohnivost a pevnost vědomých doteků uvnitř sebe i z venku na těle. Poznej Katku...udělej krok ze své komfortní zóny a rozdmýchej svou jiskru, uzdrav své pocity a nastavení a najdi radost, jemnost, svobodu a moudrost svého Života . Prochází školou Ženství, sexuality, tantrou, BDSM, prací s energiemi a šamanismem. Miluje vědomý dotek skrze pohlazení různé intenzity na těle i dotek skrze zvuk těla a hlasu, skrze dotek na hudební nástroje či mluvené slovo, skrze pohled do očí, skrze vědomé vnímání světa na svém a ve svém těle.

Pár sdílení ze setkání:

Vědomé doteky jsem dostala jako dárek k narozeninám. Byl to jeden z nejhezčích dárků jaký jsem kdy dostala. Vůbec jsem nevěděla co mě tam čeká. O to krásnější byl Můj první vědomý dotek a vědomé obejmutí. Ten pocit se nedá popsat slovy. Katka a Tomáš jsou součástí mého života. Už se těším na další setkání s vědomým dotekem.
Danka S.
Sedlo si to moc dobře, já už takových věcí zažila mnoho, byla jsem spíše mile překvapená, že mě doprovodil poprvé manžel a to pro mě byl nejsilnější zážitek, rozhodně děkujeme.:)
JanaMateřská dovolená
Meditační večery s Katkou a Lukášem mám moc ráda, cítím se velmi dobře a nabitě z vědomých doteků, z energie skupiny , z netradičních zážítků a prožitků, prostě mne to moc baví. Přijďte také vyzkoušet.;)
Šárka, masérka
Nádherně pohodový večer s milými a příjemnými lidmi. Velice zajímavý, intenzívní a všemi smysly prožitý zážitek, který lze jen těžko popsat slovy. Prostě to musíte prožít. Díky všem.
Milan D.Pedagog