KDO ŘÍDÍ MŮJ ŽIVOT?

Bylo mi 10 a já jsem koukala na spolužáky a kamarádky a divila se, proč nemají strach?! Měla jsem ho já a kdyby jeden… strach ze tmy, z čertů (možná normální?!), ale taky z nakupování, jestli nastupuji do správného autobusu, jestli mi neujede, jestli stihnu tohle a tamto, jestli se mnou kamarádka bude dál mluvit, když jí řeknu pravdu, z rodičů a co řeknou, že nemám jedničku, strach jet někam sama, z neznáma,… V dospělosti se přidal strach z úřadů a vyřizování a velký strach o děti i manžela. Nevěděla jsem, jak to udělat, abych ho už neměla. Prostě vždycky přišel a ovládl moje tělo i mysl.

images (17)

 

Přišel rok 2013 a možnost splnit sobě a dceři sen…CESTU DO PERU. A stal se zázrak! TOUHA splnit a zažít cestu daleko „převyšovala“ strachy z nemocí a neznáma, z dalekého cestování letadlem,… Touha prožít „to“ byla tak velká a silná a já ji cítila v každé buňce těla…..sen jsem nám splnila s pomocí kamaráda Vládi a zážitků dobrodružství a zázraků energie míst a života v pralese či horách i posvátných místech mám v sobě na celý život. Pochopila jsem, že vše OVLÁDÁM JÁ.

SAM_0995

Přišel rok 2014 a pád ze schodů a strach, jak se postarám o děti a o mamku, co peníze. A do života mi přišel seminář 4 otázky, které mohou změnit život- práce s myslí a cesta k pravdě, skutečnosti. ROZHODLA JSEM SE UDĚLAT DALŠÍ KROK (tentokrát upoutaná na lůžko po 2 operacích kotníku).
PROBUDILA JSEM TOUHU A ODVAHU a začala čistit mysl a nánosy přesvědčení. Pracovala jsem se strachem, vztahy s druhými i k sobě….a můj život se začal měnit a mění i dnes.

tancem k radosti...

 

Z ustrašené holčičky se stala žena, která naslouchá sobě, svobodně žije vztahy v rodině i ostatními, PLNÍ SI DALŠÍ SNY, KTERÉ BYLY DLOUHO UKRYTY A JE ŠŤASTNÁ, ŽE ŽIJE.

V kterýkoliv moment v našem životě se MŮŽEME rozhodnout udělat další krok ke svobodnějšímu, pohodovějšímu a radostnějšímu životu…………………….TŘEBA ……TEĎ.

images (9)

Kateřina Nesvadbová

Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života.