KDY JE ŽENA KRÁSNÁ? KDYŽ…

Život plyne jako voda a naše myšlenky o nás a o ostatních lidech také, někdy jsou přívětivé a jindy? Jindy jsou plné kritiky a urážek a posouzení a kdyby! Kdo rozhoduje o kráse? Kdo rozhoduje o „žebříčku“ ošklivosti a krásy? Nic takového ve skutečnosti neexistuje. Vše je tu krásné takové jaké je. Každý jsme jedinečný a krásný, krásná. Vše nepříjemné se děje jen v naší mysli a v našich nastaveních.

psychology-2001850_640

Je to divné, když to čtete? Kdy jste krásné? Když vám někdo pochválí oblečení? Když se na vás někdo usměje bez důvodu? Když jste nalíčená a krásně oblečená? Když…?…když..?…když…?
A kdy si to říkáte? Kdy stojíte u zrcadla a říkáte si: „JSEM KRÁSNÁ“…….? Kdy se tak OPRAVDU cítíte?

pohled skrz

Bylo mi 20 a stále jsem řešila faldy, baculatost a kilogramy na váze….bylo mi 30 a bylo šílené po porodech vnímat tu spooustu kilo a strie a „pneumatiky“ …všude…ach jo. Bylo mi 40 a já stále očekávala od ostatních, že uvidí a řeknou mi, co já vždy neviděla nebo viděla, ale odmítala věřit …jen někdy… no… jen někdy malý náznak, že ANO.

hand-1549399_960_720
A pak přišlo období po operaci. Nemohla jsem se několik týdnů hýbat,  nesměla ztloustnout. Měla moc času se svýma myšlenkama o sobě i druhých. Poznala jsem metodu The Work of Byron Katie a během roku se podívala na pravdu svých nastavení, posuzování od druhých i sebe sama, tím  i na myšlenkové programy o mém těle….našla jsem „poklady“! Co je a není pravda o mém těle, o mě jako takové. Začala jsem poznávat, že ta skutečná Katka je … taková jaká je a že „ji“ miluju a že ji obdivuju za vše, čím prošla a umí, za vše co mění, za vše, čím je. Začaly jsme si být velmi blízké v lásce se přijímající a podporující. Pak ke mě přišly možnosti a řekla jsem svá další ANO: semináře Kurandera, velká vášeň tančit a tím Loona dance academy a má cesta pokračuje poznáváním tanců našich předků, učením Andské a Slovanské tradice, ….

Katka krásná 2
Dívám se na své fotky  od mé dcery… kde mám o 15 kg méně… a miluju se taková, jaká jsem. Mé tělo zareagovalo na rozpuštění nánosů a soudů v mé hlavě a emocích, v mých buňkách a rozpustilo i tuk a „pneumatiky“…je mi 46…a jsem fotomodelka mé dceři.   Život je zajímavý… dobrodružný… krásný…hravý…radostný.
Pokud si vy o sobě nemyslíte, že jste krásné, zvu vás a ráda provedu 4-mi otázkami, metodou The Work, abyste poznaly, jaké jste, kdo jste.

 

www.katkanesvadbova.cz

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.