MÁŠ SNY A PŘÁNÍ? PLNÍŠ SI JE?

SAM_1035

Jaké a jaká jsou? Jsou splnitelné, splnitelná?
Já měla obrovské přání podívat se někdy v životě na Machu Picchu…cítila jsem obrovskou touhu a zároveň věděla, že to je sen nesplnitelný…Kde bych vzala tolik peněz? Jak bych zvládla já, takovej srabík cestu za oceán? Umím tak letět s cestovkou 2 hoďky k moři s delegátem. Mám strach, co kdyby mi ukradli věci, z nemocí této chudé země… Co když se ztratím? Co když neunesu tolik kilo svých věcí na zádech? Co když bude málo peněz? Jak to zvládnu, když neumím ani anglicky, natož španělsky?
Tolik myšlenek se mi honilo hlavou a tak SEN zůstal někde vzadu a čekal a já hltala všechny dokumenty v telce a myslela si, že u nich i zůstane.
Pak se stalo, že mi osud-život přinesl 100 000 Kč a začalo další přemýšlení, jak s penězi naložit…opravy, nové matrace, nové nádobí,uložit na studia dcer a na dobu, kdy může být hůř….?
A dcera najednou řekla: „Mami, co to Peru?“
A mě v tu chvíli došlo, že přišla chvíle……možnost…….rozhodnutí……….
A přišla otázka: “ Čemu dám přednost? Co je pro mě důležité?
JÁ…se vším, co ke mně patří…
Lidičky, v momentě rozhodnutí, že jdu splnit sen sobě i dceři přišly myšlenky úplně jiné, než dosud….naučit se španělsky (na španělštině jsme se seznámili s moc fajn lidma, kteří už cestují, dostali jsme rady a tipy, Vláďa se k nám přidal a už jsme měli pocit bezpečí a neřešily strachy), začali jsme hledat na netu, kam chceme a co chceme v Peru zažít a poznat, přišlo hledání letenek a vhodného datumu pro všechny…..atd.
A na začátku července 2013 se začal plnit SEN… měsíc v Peru.
A JÁ STÁLA NA MACHU PICCHU  a zažila i spoustu dalších zážitků: držela 6 000 000 starý energetický lávový kámen v Ice, letěla nad Nazcou, učila se o této zemi pravdu a mohla pustit ty „bláboly“ z dokumentů, byla na posvátných pyramidách i pohřebištích u Nazcy, viděla zvířata volně žijící v přírodě na Isllas Ballestas nebo v pralese Boca Manu, plula Ticicacou, viděla posvátná místa Peru………….ale i viděla a zažila obyčejný život obyvatel…..a o tom někdy příště.
VĚŘ, ŽE MŮŽEŠ A DOVOL SI PLNIT SVÉ SNY A PŘÁNÍ.
Pokud jsi plný a plná pochybností a důvodů proč to nejde a řešíš to…mám tu jednu možnost… Mě hodně pomohla metoda The Work, která pracuje s myšlenkami a pokud ji chceš poznat, přijmi pozvání ke konzultaci či koučinku, napiš mi na: nesvadbovakaterina@seznam.cz nebo zavolej: 603 571 980 . 😉

Katka Nesvadbová

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.