MILUJI TANEC A VY?

Milovala jsem pohyb odjakživa. Jako malá jsem chodila na balet a udělat fotku se mnou nebylo jednoduché, protože jsem stále byla v pohybu a různých pózičkách a tanečkách. 😀 Do tanečních jsem chodila s nadšením a radostí. Latinsko-americké rytmy mě uchvátily.
A pak přišla doba dospělosti a já…a já přemýšlela nad tím, proč se nedá tančit (ach ty myšlenky!)….já neměla s kým jít tančit, nebyl čas, nebyla chuť toho druhého, nebyl zájem. A tak jsem pověsila jednu svou vášeň a zálibu „na hřebík“. Starosti a povinnosti zaplnili můj život a já dlouhá léta nevnímala, jak ztrácím šmrnc, půvab, energii a radost ze svého těla i života. Po rozvodu jsem byla zaměstnaná starostlivá matka a dlouho nevnímala své tělo a energii. Únava a bezmoc mě naplňovaly a já nevěděla co s tím…jak to změnit…co pro sebe udělat…
Řeknu Vám to v tuto chvíli bez okolků a rovnou…  jsem ráda, že jsem spadla ze schodů a po operaci měla čas pro sebe. Čistila jsem omezující a zraňující myšlenky. Začala jsem hledat z nového úhlu pohledu, po čem toužím a co mi dělá dobře, kdy jsem šťastná. Začala jsem nacházet to, co jsem dlouhá léta odsouvala, nechala být, neměla čas. Začala jsem nacházet sebe, začala jsem vnímat své tělo vědoměji a intenzivněji. Začala jsem nacházet i čas na sebe a pro sebe. Začala jsem si dělat radosti a začala si plnit přání a touhy. 20 let jsem čekala, že se mnou nějaký muž bude tančit a jsem ráda, že jsem tento myšlenkový program, který mě zraňoval, odložila.
Dnes tančím v obyváku se sebou pro radost a dobrou náladu. Tančím se ženami v sále při Večeru pro ženy a dívky (s ženskou taneční meditací Loona dance) i v rámci víkendových seminářů, které pořádám, tančím na louce mezi květinami. Propojuji se se svým tělem, ženskou energií, kreativitou a radostí ze života.
A co Vy? Co děláte s vášní a radostí? Nebo toužíte a čekáte na vhodnější čas…příležitost….na někdy?
Máme od života velký dar…. TADY A TEĎ  a tak se stačí rozhodnout a jít krok za krokem ke štěstí.
SAM_5059
Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.