Od stresu k uvolnění – co přinesl on-line kurz 4 týdny uvolnění

Kači, moc moc moc Ti gratuluji za Tvůj online kurz. Bylo to skvělé a na vysoké úrovni.
Všechna videa byla zajímavá a držela mě v pozornosti, což se u online videí u mě často nestává. Oceňovala jsem, že každý týden jsi měla za sebou ve videích jiné obrazy, které souladily s daným tématem.
Vizualizace byly moc povedené a tvůj hlas byl příjemný a díky tomu jsem se vždy ponořila do hloubky a užívala jsem si to. U vizualizací jsi měla poskládané pomocníky a i díky nim jsem se naladila na téma vizualizace.
Faceb. skupina byla skvělá volba. Moc Ti děkuji za každou Tvou reakci na můj příspěvek ve skupině, že jsi mi odpovídala. The Work – konečně jsem se zbavila jedné z mých největších frustrací a moc za to děkuji.
Děkuji za celý kurz a že jsem toho mohla být součástí a že jsi mi dala prostor nejít přesně týden po týdnu. Díky za ten pocit, že jsem se mohla svobodně rozhodnout, kdy dané téma dokončím.
Díky za Tvou podporu.
Lenka
Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.