Osobní příběh proměny

Vidím svou fotku z roku 2015 a vidím, jak malé 👣 kroky změnily můj život… sedím v úžasu, jak vše je možné a tak málo stačí. 😊

✨️ Snila jsem… a byla mnoho let plná strachů, posuzování, obav, bez sebevědomí. Obdivovala jsem v telce ženy krásné, odvážné, sebevědomé, úspěšné a myslela jsem si (?!), že tak mohou žít jen ty „vyvolené“, něčím velmi jedinečné a talentované. Cítila jsem se (?!) k ničemu a tak obyčejná.

✨️Snila jsem… a čas utíkal. Běžný život plný starostí a povinností utíkal a mé myšlenky a emoce byly stále stejné.

✨️ Snila jsem své sny o své kráse, o svém životě… a… občas mi do cesty přišly 🎁🎁🎁. Párkrát za rok se objevily, zazářily a pak… pak zhasly.

✨️🎁👣V Liberci na předvánočních nákupech jsem si vyzkoušela paruku s dlouhými červenými vlasy (ty mé byly kraťoučké mnoho let, hned mastné, nepoddajné). 🤗 Byl to nádherný pocit(🥳), když jsem hlavou ze strany na stranu zahýbala těmi dlouhými vlasy krásky.

✨️🎁👣Kamarádka mi nabídla spolujízdu autem na pár lekcí salzy, když každý rok slyšela, jak miluju (🥳)tanec, ale není s kým jít(?!). Připadala jsem si jako latinsko-americká tanečnice 💃🏽🥳💫 a vždy těch pár minut žila život svých snů.

✨️🎁👣Četla jsem v knize Miluj svůj život o afirmacích. A tak jsem jeden den vzala tužku a lepící papírky a dělala si (🥳) radost a pak je nalepené četla na zrcadle, na dvířkách kuchyň. linky,… Cítila jsem se v těch chvílích jinak, než dřív.

✨️ Jedno moudro říká:“Jsme tím, co si myslíme. Ze svých myšlenek stavíme svůj život“. A další moudro říká:“Čemu věnujeme pozornost, to roste“. Dnes těmto moudrým větám rozumím. Co vy?

✨️ Mnoho venkovních okolností mě „drželo v zajetých kolejích“ starostí, povinností. Mnoho myšlenek a emocí mě dlouho drželo „při zemi a na místě“.

✨️🎁✨️ A víte co? Jednou přišla zase chvíle pocitů(?!), že jsem na dně a nic nedokážu a nejsem dost… a dost…a už vůbec nejsem… A tehdy… 👣🎁👣…jsem se rozhodla věnovat pozornost snům, přáním a už nenechala další dárek od života zazářit a zhasnout.

✨️👣 Spojila jsem myšlenky, emoce a činy. 🥳 Krok 👣 za 👣 krokem šla a jdu vstříc svým snům. A to můžete i vy! Stále nevíte jak? Kontaktujte mě. Život je tu pro nás. Změna je život. Ráda vás změnou doprovodím.

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.