Podpora v životě

Žiji v podpoře a podporuji, jsem přijímána a přijímám, cítím radost a jsem radostí, cítím lásku a jsem láskou, cítím intuici a jsem intuicí, cítím moudrost a jsem moudrostí. A co vy? Jak se v tuhle chvíli cítíte?

Situace se dějí, myšlenky přicházejí a na nás je, jak reagujeme na vše, co nám život přináší. Můžeme věnovat pozornost všem starostem a povinnostem, všem nepříjemným lidem (a kolik z nich opravdu známe???), můžeme věnovat pozornost i všem postavám ze seriálů a filmů. A KDE JSME V TU CHVÍLI MY? ČÍ ŽIVOT V TU CHVÍLI ŽIJEME? V tu chvíli nežijeme svůj život, ale těch, kterým věnujeme pozornost. Často věnujeme pozornost druhým a blízkým, ale kdo žije v tu chvíli život náš???

V minulosti jsem utíkala k myšlenkám, že jsem na vše sama, jak je  těžké tohle a tamto zvládnout se dvěma dětmi a bez auta, jak je těžké mít dobrou kamarádku, které se mohu svěřit, jak ti muži nejsou podporou a někdy i další starostí. Ach, to bylo myšlenek. Ale podpora od druhých nepřicházela taková, jakou jsem chtěla. Bylo to náročné období a zároveň jsem za něj dnes vděčná, díky němu jsem dnes tam, kde jsem. Však ne nadarmo se říká: „Vše zlé je pro něco dobré“. A tak jednoho dne přišlo tam uvnitř mě silné a jasné rozhodnutí… ZMĚNA. A já zažehla jiskru ohně odvahy a začala dělat věci nové, neznámé, pro někoho divné. A cítila jsem, jak je mi líp a líp.

Začala jsem číst knihy s osobním rozvojem, přihlásila jsem se na semináře, dívala se na webináře, zapisovala si poznámky a trénovala cvičení z nich. A můj život? Můj život se začal měnit. Víte, oni všichni okolo mě zůstali stejní. Ten, kdo se proměnil, jsem byla já. A ostatní na mou změnu reagovali.

Můžeme zůstat na vše každý sám a nebo… a nebo se rozhlédnout a říci si o pomoc, najít odvahu někoho oslovit a říci mu svůj příběh, požádat o jeho příběh cesty změny, vnímat inspirace od druhých.Pár let už procházím běžným životem společně s podporou 4 otázek, které mění můj život (THE WORK) a vidím pravdu, vnímám sebe a vše se může dít bez nánosu chtění, lpění a manipulace, může se vše dít v souladu se vším. Cítím sebe, cítím důvěru, otevírá se a rozprostírá se ve mně prostor pro klid a nadhled.

Pár let žiji podporu skrze tělo a  uvolňuji napětí, nepohodu, bolesti. Kdykoliv si během pár minut dodávám energii a vitální sílu dechem, zpěvem, tancem Loona danceDíky bylinkám a práci s myslí jsem zdravá. Má-li někdo zájem dozvědět se rychlé a účinné cvičení, ráda předávám inspirace, ráda motivuji a podporuji ke změně v životě, ve vztazích. A tím nejdůležitějším vztahem je vztah, který každý žijeme od chvíle narození… vztah se sebou.

Změna je možností, změna je cestou, změna je dáním sobě vědět o tom, že se máme rádi a že jsme pro sebe důležití. Mám pro vás pozvání ke změně, k cestě, k možnosti udělat další krok v životě a být spokojenější, usměvavější a šťastnější. Bude mi ctí vás doprovázet.

S láskou. Katka Nesvadbová

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.