Potřebujete záchranný kruh?

Znáte chvíle, kdy rozumíte, chápete a soucítíte s někým, kdo vám vypráví svůj příběh ze svého nitra a hledá odpovědi na otázky, hledá záchranný „kruh“, kterého by se chytil a vy tušíte nebo víte, jak se cítí, jak mu je?
question-g23ced02a2_1920
Možná mu někdo chcete za každou cenu pomoci, aby mu bylo hned líp a snažíte se něco podniknout. Možná mu honem radíte, co má dělat. Někdy se pak divíte, že to nedělá. A řešíte a řešíte, jeho a jeho život. Možná si ani nevšimnete, že váš život v tu chvíli není váš, ale jeho.
signpost-g02547a9de_1920
A možná… Život v tu chvíli vnímáte tak intenzivně, pravdivě, jasně. Vnímáte, že se děje, co má. Prostě a jednoduše jste a vnímáte tu blízkost, lidskost, pravdivou upřímnost, kdy není třeba konat, není třeba radit. Stačí být. Být ve svém srdci. Být bytím.
heart-g780b880f7_1280
Znáte ty chvíle v životě, kdy s vámi zmítají emoce, chaos myšlenek a nevíte, co dělat, kam jít, jak dál, co dál a co s tím? Hledáte záchranný „kruh“ a pomoc zvenku?
sea-g69aeaeda4_1920
Hledáte rychle nějaké řešení, aby už bylo líp a mohli jste se pohnout a hlavně někam a honem? Posloucháte rady rodiny, přátel, autorit a honem zkoušíte jejich rady nebo hned víte, že tohle! vám fungovat nebude?!
light-g2dd57e6d1_1920
Život přináší každému z nás „dárky“, možnosti uvědomění, příležitosti růstu a cesty sebe-lásky a lásky. Přináší nové úhly pohledu, nové možnosti otevřít se životu a ŹÍT HO. Otevřít se životu tady a teď v přítomném okamžiku. Otevřít se důvěře, že je o každého z nás postaráno. Ano, je.
květiny
Kdo se tak necítíte, věnujte si čas pro sebe a na sebe, věnujte si pozornost, péči a  lásku. Podívejte se v jemnosti a laskavosti dovnitř, která vaše část potřebuje bezpečí a není o ni postaráno? A o tu pečujte a dopřejte ji vše, co potřebuje i lásku a bezpečí.  Tomu, kdo neví jak a  nenašel uvnitř sebe jak, mohu nabídnout individuální konzultaci.
www.katkanesvadbova.cz
Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.