"Můžeš rozpustit přesvědčení a nastavení v mysli, která Ti brání žít příjemný život, uvolnit bloky v tělesném energetickém systému. Ráda Tě doprovodím." 

Katka Nesvadbová

Práce s myslí a The Work of Byron Katie:

Tato metoda je rychlá, přímá, jednoduchá. Vše máme v sobě, všechnu moudrost i odpovědi na otázky. The Work nám může pomoci nahlédnout skrze svou nelehkou životní situaci, skrze myšlenky, které nás mohou stresovat, vyvolávat nepříjemné emoce a často nás nenechávají v klidu. Pomocí dotazování na 4 otázky si můžeme udělat \"jasno\" v situaci, v emocích i v sobě...dostaneme se k pravdě a skutečnosti, jaká opravdu je. Tím můžeme změnit svůj postoj, svůj vztah k sobě i ostatním i svůj život.

Autorkou této metody je Katie Byron. Napsala o ní knihu Měj rád skutečnost a pro děti Je to pravda, tygříku? Katie pořádá již přes 35 let semináře a setkání po celém světě a můžete se s ní setkat osobně nebo se podívat na některém videu na youtube (zde si můžete stáhnout pracovní list se 4-mi otázkami: Pracovní list). Jsem absolventkou ročního Průvodcovského programu Lucky Novákové, která je prvním certifikovaným koučem metody The Work v ČR. Provázím ženy i muže cestou mysli  již od roku 2015.

The Work je mým každodenním pomocníkem a i díky němu se mi žije jednoduššeji, svobodněji a radostněji. Už to není to šílenství milionů myšlenek a bezmoc, nedůvěra a neřešení, co s tím a oným. Žiji čím dál víc klidu a míru, dobře se ve svém životě orientuji a nalézám řešení, sílu, radost a hravost, toleranci a úctu i respekt ve vztazích i nové  možnosti a cesty v životě. Je to nejlaskavější metoda, se kterou jsem se dosud  v osobním rozvoji setkala.

A pokud máte problém a nevíte si s ním rady, kontaktujte mě. Vždy existuje cesta... stačí udělat první krok. Bude mi ctí a radostí Vás doprovázet.

Práce s emocemi a EFT:

Tato metoda je velmi rychlá a uvolňuje poruchy a bloky v energetickém tělesném systému (Emotional Freedom Techniques). Uvolněním dochází ke zprůchodnění životní energie. Nazvala bych to symbolicky, že se "vlévá energie do žil". Znáte tuto techniku emoční svobody - poťukávání v horní části těla z videí nebo akcí? 

EFT navrhl a vytvořil Gary Craig z metody Dr. Rogera Callahana. Výcvikem jsem prošla u Sindy Katyama, která k nám do ČR EFT nasměrovala a je skvělou učitelkou terapeutů této metody. Já provázím ženy i muže cestou uvolňování emocí od roku 2023. Tato metoda je také velmi vhodná i pro děti.

Přináší ÚLEVU, UVOLNĚNÍ A TÍM SVOBODU A LEHKOST DO ŽIVOTA. Je to velmi rychlá a skvělá transformační metoda.

Máte-li problém a nevíte si s ním rady, kontaktujte mě. Vždy existuje cesta... stačí udělat první krok. Bude mi ctí a radostí Vás doprovázet.

Jak pracuji s metodou The Work a EFT? Několika způsoby:

 • 1
  Osobní kontakt
  Vyplňte formulář a domluvíme se na termínu. Můžeme se vidět osobně nebo dát přednost konzultaci (terapii) online přes Whatsapp nebo Skype. Cena: 1800 Kč/ 90min. Konzultace (15 min) je zdarma. Akční nabídka pro vás: 3 setkání v ceně 4500 Kč.
 • 2
  Setkávání ve větší skupině
  Pořádám veřejná setkávání a po domluvě mohu přijet i do vašeho města nebo domů (min. 5 účastníků). Cena 2 hod. 555 Kč za osobu (+ náklady na cestu). Cena celodenního kurzu 1555 Kč (min. 5 účastníků).
 • 3
  1-2 denní semináře, semináře přes Skype
  Pořádám několikrát do roka, sledujte stránky či fcb (Katka Nesvadbová) Semináře přes Skype on-line jsou na pozvání. Ozvěte se mi a domluvíme se.
 • 4
  Setkání s The Work a EFT pro zaměstnance firem
  Provedení metodou The Work a metodou EFT přímo ušité na míru pro zaměstnance škol, úřadů a firem doplněné o sebe-rozvojové techniky a praktická cvičení pro každodenní použití v práci a životě. Cena 4500/hod.

Reference

Člověk má v sobě za život spoustu bolístek rv různém stadiu hojení a díky Worku jsme zahojily ty nejzásadnější , které mi neskutečně komplikovali partnerský vztah. První sezení bylo pro mě bylo úžasně očisťující a osvobozující, přišla jsem si jako čistě vypraná a voňavá . Věčné napětí ze vztahu díky uvědomění si sama sebe se rozplynulo. Je mi fajn a cítím se konečně ve svých 40 letech svobodná a sebevědomá jako nikdy.
A. E.
Milovat znamena hlavne dat svym blizkym svobodu a nechat je jit svou cestou. A dovolit jim delat sve vlastni chyby. Diky tobe jsem bliz sobe a citim,ze moje duse se muze opet svobodne nadechnout a obstat pred mym egem. Muzou z nich byt pratele. Ten uzasny pocit,na ktery jsem na nejakou dobu zapomnela,je zpet. Dekuji ti. S Laskou a Vdecnosti.
V. L.
Po Worku s Kačkou mě zaplavila neuvěřitelná energie a nadšení. Její laskavý, chápavý a přijímající postoj u mě vyvolává hlubokou důvěru a dává mi prostor ponořit se do velmi hlubokých a osobních témat. Celým procesem mě vždy provází nejen se znalostí techniky, ale zároveň s citem pro danou situaci, intuicí, kterou citlivě a odhodlaně následuje, a i pevností, která mi nedovolí „uniknout“ z procesu a schovat se znovu před svou skutečnou pravdou. Jsem vděčná, že jsem Tě potkala, Kači, a děkuju Ti za to, že jsi součástí mého života.
Lenka Švihálková Šindlerová, vědecká pracovnice, Brno
Katka je veselá kôpka plná energie, láskavosti a empatie. Jej osobitý prístup, citlivosť a spravne položená otázka, ma veľakrát naviedla na tie správne myšlienky a uvedomenia. Katka je môj motivátor, aby som nabrala odvahu a nebála sa pozrieť na svoje myšlienky inak. Ďakujem , že mi prišla do života.
Janka Bugelová, nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay, Slovensko
Setkala jsem se s touto osůbkou (Katkou) třikrát. Za ty tři večery jsem v sobě dokázala zažehnout oheň a pozvat k němu všechny své přátele a pomocníky,které mám kolem sebe,jen jsem se jim bránila svými omezeními z minulosti a strachy. První dva večery jsme procházely s metodou The Work. Učím se ji praktikovat při svých každodenních obavách a neshodách s ostatními. Je pro mě jednodušší vyrovnat se s tím,co se děje kolem mě a ve mně.
V. K.

Jak jsem se k těmto metodám dostala?

 

Můj příběh je jednoduchý...

 

Je pondělí ráno roku 2014 a já vybíhám do práce... schody... pád... příjem v nemocnici a následná operace kotníku... spousta myšlenek (Proč jsem pospíchala? Proč jsem se nedržela? Co teď budu dělat? Postarají se o sebe děti, zvládnou to samy? Jsem hrozná, 3 měsíce v nové práci, to přeci nejde! A jak to zvládnu s penězma? A přichází vina, výčitky, naštvání, nepochopení a bolest nohy mi připomíná, kde jsem tady a teď a co je skutečná realita. Po návratu domů toužím něco udělat... se svojí hlavou... se svým životem...

 

Objevuje se na netu Seminář přes skype... 4 otázky, které změní váš život... a já cítím, že to je možná CESTA, že to je NABÍDKA OSUDU A ŽIVOTA..

A tak se přihlašuji k Lucce Novákové a poznávám metodu The Work.

 

Pouštím do trénování této jednoduché, laskavé a přímé metody, která pracuje s myšlenkami a emocemi. Je to tak jednoduché, že jsem nadšená a přihlašuji se na další seminář... ODVAHA... a objevuji, kde se dá najít ta síla, chuť a odvaha udělat něco se svým životem oběti, udělat něco pro sebe ...

 

ANO, JE TO TAK JEDNODUCHÉ, VĚNOVAT SI PÁR HODIN PRO SEBE A NA SEBE. Dovolit si zaplatit ne za boty, ne za jídlo, ne za děti, ale za sebe ................ za svobodu...... za cestu a lásku k sobě.

 

Dnes  jsem 5. Průvodce této metody v ČR, věnuji se The Work intenzivně. Viděla jsem na sobě a vidím dnes na ostatních, které provázím, jak se mění úhel pohledu na každodenní situace, mění se vnímání minulosti, současnosti i budoucnosti... jak dokážeme dělat věci jinak, jak se mění naše vztahy se sebou a ostatními... jak se nám mění život.

 

EFT je pro mě srdeční záležitost ohledně následné péče o zvířátka po telepatické komunikaci, kdy lidští přátelé mohou pomoci svým zvířátkům terapií, metodou, která uvolňuje psychické i fyzické problémy (zvířatům i lidem). Jsem nadšená, jak rychlá a účinná je. Jsem vděčná, že jsem řekla výcviku a této cestě ano.

 

Je to velmi rychlá a bezpečná cesta změny k lepšímu a společně s prací s myslí umí mnohé měnit... psychiku, zdraví, emoce, vztahy,... Díky, že mi život přinesl na mou cestu tyto praktické dárky a ráda pomohu nyní vám.

 

Živote, díky. Osude, díky.

"Život je tu pro nás."

Co potřebuješ ke štěstí ve svém životě? Změnu? A ona nepřichází? Ocitáš se v "začarovaném kruhu" nebo stále překračuješ "klacky na cestě" ?  Zvu Tě, pojď a udělej si čas...na hodinu,dvě. Pojď a zastav se na chvíli v té uspěchané době. Pojď a nech se provést 4-mi otázkami, které mohou změnit život. Poznej metodu The Work a EFT a její účinky. Jsou to metody přímé a rychlé.

Pokud víš o někom, kdo řeší svůj život a nenachází cestu a změnu, můžeš mu věnovat také dárkový poukaz na setkání se mnou osobně či online (Whatsapp, Skype). 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu, dotazníku, objednávky, individuální konzultace, kurzu. Zásady zpracování osobních údajů