Pro ženy 

Podle dávné andské tradice v sobě mají ženy neobyčejnou energii, která je schopna vnést do světa rovnováhu a mír. Je možné nalézt ve svém nitru dostatek síly, odvahy a vůle a ovlivnit svůj osud a proměnit každou bolest, osamělost a smutek v radost, přátelství a pocit naplnění.

"Jsem... jsem na cestě plynutí životem... jsem na cestě poznávání... jsem na cestě objevování a uvědomování... jsem na cestě intuice a moudrosti...  jsem na cestě zdraví, lásky a radosti ze života. Pokud chceš, přijmi pozvání  a probuď a propoj se se svou přirozeností a jedinečností, probuď odvahu a oslavuj Ženu, svou sílu, svou krásu, své dary a talenty v sobě k plnému potenciálu tohoto života. "

Na svojí životní cestě "odemykám" dveře k uvolnění, ke svobodě, k radosti, k sebe - vědomí, k sebe - lásce,...
Žiji v sobě radost, něhu, intuici a moudrost a moc ráda předávám tyto "klíče" dalším ženám pro inspiraci. Máme veliký dar... chodit. Máme-li sny a přání, můžeme udělat 1. krok a jít krok za krokem k jejich splnění. Jdu krok za krokem na cestě životem a často jsou mé kroky taneční s hudbou celé planety Země a Vesmíru.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Obohatila mě práce s myslí The Work Byron Katie, Kurandera, Loona dance Academy, výcvik čtenářů čaker, výcvik telepatické komunikace, seminář léčba hlasem a zvukem, kruhové tance inspirované dávnými tradicemi našich předků celé planety, výcvik EFT, tantra, šamanský výcvik a mnohé další setkání. Jsem na cestě radosti ze života, radosti ze sexuality, propojování se s láskyplnou energií, která je všude uvnitř i vně nás, propojováním se s intuicí a moudrostí, které máme v hloubce sebe. Setkáváme se v Liberci, České Lípě (i v dalších městech ČR), na seminářích pro ženy a dívky a 6 denních transformačních dovolených (možnost se domluvit i individuálně). Na fcb mě najdete zde

SDÍLENÍ ŽEN PO SETKÁNÍCH A TERAPIÍCH SE MNOU

Prvotní impuls pro to, abych změnila cestu svého života, byly mé problémy s močovým měchýřem. Tvá poznámka Katko ,že to může být i psychosomatického původu byly opravdu odrazovým můstkem nebo startovní čárou pro mou novou, krásnější , jasnější cestu životem jak partnerským tak i pracovním . Člověk má v sobě za život spoustu bolístek v různém stadiu hojení a díky Worku jsme zahojily ty nejzásadnější, které mi neskutečně komplikovali partnerský vztah. První sezení bylo pro mě bylo úžasně očisťující a osvobozující , přišla jsem si jako čistě vypraná a voňavá . Věčné napětí ze vztahu díky uvědomění si sama sebe se rozplynulo . Je mi fajn a cítím se konečně ve svých 40 letech svobodná a sebevědomá jako nikdy. Katko, díky že jsi a že máš ten úžasný dar lidem uzdravovat polámanou duši a dělat z nich usměvavé a vyrovnané osůbky.
A. E.
Milovat znamena hlavne dat svym blizkym svobodu a nechat je jit svou cestou. A dovolit jim delat sve vlastni chyby. Diky tobe jsem bliz sobe a citim,ze moje duse se muze opet svobodne nadechnout a obstat pred mym egem. Muzou z nich byt pratele. Ten uzasny pocit,na ktery jsem na nejakou dobu zapomnela,je zpet. Dekuji ti. S Laskou a Vdecnosti.
V. L.
Toto je můj vánoční dáreček,který jsem dostala od svého strážného anděla. Setkala jsem se s touto osůbkou (Katkou) třikrát. Ale za ty tři večery jsem v sobě dokázala zažehnout oheň a pozvat k němu všechny své přátele a pomocníky,které mám kolem sebe,jen jsem se jim bránila svými omezeními z minulosti a strachy. První dva večery jsme procházely s metodou The Work. Učím se ji praktikovat při svých každodenních obavách a neshodách s ostatními. Je pro mě jednodušší vyrovnat se s tím,co se děje kolem mě a ve mně. Poslední večer byl nejsilnější zážitek, kdy jsem se setkala se svou čarodějnicí.Neustále se mnou lomcovala a vyburcovala ve mně negativní emoce hněvu,křiku na děti a obviňování mého partnera,že může za to,že můj život stojí za hov.... . A za chvíli... Našla jsem harmonii s Matkou Zemí. Od toho večera mě netrápí vaginální problém,se kterým jsem se potýkala.
V. K.

A KDE SE MŮŽEME SETKAT? PODÍVEJTE SE NA STRÁNKU NEJBLIŽŠÍ AKCE. MŮŽETE MĚ TAKÉ KONTAKTOVAT A POZVAT, USPOŘÁDAT AKCI VE VAŠEM MĚSTĚ. 😉