Se zvířaty trochu jinak

Telepaticky komunikuji se zvířaty a pomáhám jim i jejich páníčkům a lidským přátelům měnit mnohé - zdravotní a psychický stav, vzájemný vztah a porozumění,...

Máte se svým zvířecím mazlíčkem a přítelem krásný vztah?

Pokud ano, gratuluji vám a užívejte přátelství a vzájemné náklonosti. Zároveň je možné, že se v životě dostanete do chvíle, kdy budete potřebovat pomoc i jinou, než jen veterinární. My lidé můžeme zajít k psychologům a terapeutům. Zvířata sami ne. Nabízím své talenty, schopnosti a přirozenosti, aby vám i zvířatům bylo lépe a život byl tak příjemnější a pohodovější .

Pro všechny, které zajímají nové možnosti a cesty pro zvířata nebo pro všechny, kteří potřebují něco změnit a zatím se jim to nepodařilo nebo si nevědí rady, nabízím spolupráci, možnost změny. Telepaticky komunikuji se zvířaty a mohu nabídnout své služby těm, kteří:

  • mají problém a potřebují změnit chování zvířete a neví jak, co se děje a co s tím dělat
  • řeší zdravotní stav zvířete a zatím se ho nedaří změnit k lepšímu nebo vše trvá dlouho.
  • nevědí si rady s psychickým stavem zvířete a rádi by mu pomohli
  • chtějí změnit pohodu zvířete i svou, zlepšit vzájemný vztah

Reference

Ahoj Katko, děkuji Ti za velice milou a vstřícnou komunikaci. Tvá komunikace s naším zvířátkem byla přínosná, i když jsem něco tušila...ale ne tak detailně. Katčiny služby mohou a ráda doporučuji. Kdo zvažujete tento způsob navázání kontaktu, neváhejte. Ještě jednou díky.

Zuzana

Dobrý večer, jsem spokojená kočička, ale vždycky to tak nebylo. Říkali mi Kikčo, Kikino a tak. Vůbec se mi to nelíbilo, ale bylo to tak. Dětství a mládí nebylo nijak veselé. Panička měla ještě kocoura, kterého milovala s já byla vedlejší. Nakonec mě nechala u svých rodičů, kteří kočičkám fandí. Zařídili, abych se mohla svěřit co mě trápí..... Povídala jsem si dvakrát na dálku s Katkou a mohla říct, co mě trápí a co potřebuji jinak i říct vzkaz lidem. Mňaaau. :) Už se mi žije hezky. Říkají mi Baruško a moc se mi to líbí. Mazlí se se mnou, češou mě a jsem tak radostnější a šťastnější. Je pěkné, když vám někdo rozumí. Šťastná Baruška.

Jitka

Těším se na naši spolupráci na změně k pohodovému a příjemnému přátelství  a vztahu člověka a zvířete. Katka

Kontaktováním souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rámci naší komunikace o zvířeti. Vaše údaje jsou a budou u mne v bezpečí dle všech zákonů GDPR.

Jak jsem se dostala k telepat. komunikaci se zvířaty?
Miluju zvířata celý život....a také z několika z nich jsem cítila uvnitř sebe strach z důvodu filmů a programování dospělými. Přicházeli chvíle v životě, kdy jsem toužila tento strach rozpustit a porozumět zvířatům a cítit se s nimi v pohodě. Tam uvnitř sebe jsem věděla, že není proč mít strach.
Znáte večerníček o Amálce? Ta chodí přírodou a komunikuje přirozeně se všemi a oni s ní.
Po velké změně v životě, kdy jsem uvolnila mysl jsem chodila do Veřejného akvária v České Lípě a mohla díky Petrovi sedět mezi akvárky a vnímat ryby a další bytosti vodního světa.....A co se stalo? Začali na mě mluvit. A předávat nám lidem vzkazy.
Zajímal mě osobní a duchovní rozvoj a lákal mě svět čaker a energií v nás a kolem nás... vše se spojuje a mnou proudí kanál mezidruhové komunikace, komunikace energií,...

Přátelství a láska člověka a zvířete  se nedá vymyslet a komunikovat.

♥ Cit srdcem je jazykem těchto vztahů. ♥