Sen a jeho vzkazy

Probouzím se blaženě ze sna, kde se procházím po přírodě, po jarní zahradě plné stromů, bylin v trávě (usuším a ušiji na ně pytlíky) a vidím nové možnosti, kde můžeme zasadit rajčata (a jak to udělat, aby úžasně plodila),… Procházím do domu s přáteli a rozhlížím se po otevřeném prostoru plném dřeva, velkých oken. Prostoru ke společnému sdílení života v partnerství, v rodině, s přáteli, se všemi , kteří budou chtít pobýt pospolu s námi a na tomto místě. Vidím kuchyňskou linku, kde mohu já i  několik žen pospolu tvořit výborná jídla, velký stůl, u kterého můžeme spolu jíst, povídat, tvořit. Vidím místo pro „bioodpad“ i k třídění recyklo odpadů. Dotýkám se dlaněmi hebkého dřevěného borovicového schodiště, které vyrobil s láskou a umem muž svýma rukama. Z velkých oken je vidět do širokého okolí. Všude zeleň, slunce a modrá obloha.

pretty-woman-1509956_1280

 

Probouzím se a je mi blaženě. V kvantových meditacích nás „učili“, jak si přivolat život, který si přejeme. No a pak přijedete domů a … a… za chvíli žijete podle starých zvyků či se přizpůsobíte okolí. Nyní je vše ale jinak, v tuto chvíli, v tento okamžik cítím tam uvnitř sebe tu blaženost, v každé buňce těla jí cítím.

images (57)

Dostávám chuť k snídani na něco sladkého a tak jdu, nasypu vločky, abych udělala své milované palačinky. Hlavou proběhla myšlenka, že dcera ani partner nebudou jíst palačinky s vločkami a bez cukru,… V tu chvíli (cítím blaženost) jako bych byla v „nové snové“ kuchyni a mé ruce začínají kromě základních ingrediencí strouhat do vloček jablko, šup tam i s rozinkami, skořicí, citron. kůrou, vanilkou a hřebíčkem (namleté). Zahušťuji ještě trošku pohankovou moukou, kterou zbožňuji (a jsem nadšená, že jsem objevila pohanku ve variantě ne tak „vonící“, kterou jsem dřív nemohla pozřít). A na pánev nedávám olej jako dřív… jen tak na sucho smažím lívanečky (tak akorát do ruky).

89875967_2950030731686406_6955835359917768704_n

Užívám si vnitřní radost, užívám si vůni, která se line po kuchyni, užívám si svou vnitřní svobodu prožívání a tvoření, užívám si ranní pohodu… v sobě… se sebou. A při snídani si vychutnávám  jídlo, které dělá dobře mému tělu a dělá mi radost.  Ano, je možné žít od samého rána pohodově, každý den. Cítím se blaženě.

90513954_2655069134770218_4510601021063430144_n

 

V jakékoliv chvíli přijde moment, kdy dostáváme dar od Života. Dar rozhodnout se, jak prožijeme přítomný okamžik. Můžeme být závislí na názorech, můžeme žít přizpůsobeni vlivům a okolí, můžeme žít svobodně a kreativně v radosti přítomné chvíle. Tam, kde cítíme radost, je život. Vnímejme své pocity. Vnímejme život, který je v nás. Blaženost a radost uvnitř nás se může stát naším kompasem a  kormidlem či volantem na cestě naším životem.

S láskou všem pohodový den. Katka Nesvadbová

www.katkanesvadbova.cz

 

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.