Strach nás pohání nebo brzdí?

👣 Strach nás pohání nebo brzdí?

🎇 Kolikrát za život a kdy jste se báli vy? Já asi milionkrát…v dětství a často i v dospělosti ze tmy, z cizích lidí, z nespokojenosti dospěláků vyjadŕovanou silnými zvuky, ze selhání při nakupování nebo zvedání telefonu nebo zkoušení u tabule nebo písemky, z neznámých zvuků v přírodě,…

🎇 Strach byl, dalo by se říct mým každodenním „kamarádem“, i když tenkrát bych mu tak faaakt neřekla. Naopak jsem měla velmi nepříjemné pocity v těle, při komunikaci na veřejnosti jsem koktala a nechtěla bez lístečku se seznamem na nákup. Měla jsem stále pocit selhání a ohrožení. Jak se projevuje strach u vás?

👣🎇 Co jsem se strachem dělala? Nechala se od něj ničit, ovládat, brzdit. Horko těžko jsem ho překonávala. Ovlivňoval hodně mých rozhodnutí. Pamatuji si, jak jsem ŕíkala:“Raděj to vidím černě a pak jsem ráda, když to tak nedopadne“. Jak to máte vy? Jakou sílu a vliv má na vás strach?

👣💫 Přišly chvíle, kdy jsem ho viděla a už „to“ (pocity úzkosti, selhání, nedostatečnosti, nedůvěry,..) tak dál stejně žít nechtěla. 💫Přišly chvíle, kdy jsem situace chtěla zažít jinak. 💫Přišla touha cítit se jinak, udělat věci jinak, mluvit jinak, rozhodnout se jinak.💫

👣💫 Přišly chvíle rozhodnutí 💫, 🥳 potenciál všech možností mluvit, cítit se, rozhodnout se, udělat věci jinak. 🥳 Přišla nabídka změny (ne zvenku, ale zevnitř)!!!

👣💫🥳 I přes všechny zkušenosti minulosti, i přes mnoho námitek okolí (a že blízcí lidé projevují lásku strachem o nás je časté, protože přeci chtějí pro nás to nejlepší), i přes známé pocity v těle (projevující strach), jsem řekla své ANO ZMĚNĚ, SOBĚ, ŽIVOTU. 👣💫🥳 Strach se stal pohonem pro odvahu ke změně, pohonem dělat další 👣…👣…👣 kroky.

👣💫🥳 Život je tu pro nás. Změna je život. Mojí cestou bylo a je nalézat cesty toho magického láskyplného odvážného ANO. 🌈💃🏽👣⚜️ Mojí cestou je i kousek doprovodit při změnách vás. 🌈👣💫 Bude mi ctí i potěšením. Katka Nesvadbová

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.