Udržíte balanc?

Je pro vás snadné udržet balanc mezi myšlením, pocity, komunikací a svými činy?

V poslední době se nad tím pozastavuji s klienty u vzkazů z telepatické komunikace se zvířaty. Zvířecí přátelé mluví jasně. A my lidé po nich něco chceme, ale nejsme ani jasní, ani srozumitelní, natož v sobě v souladu! A což teprve ve vztazích a komunikaci mezi blízkými lidmi?!

🎶 Příklad souladu: Přijde nápad… jít se psem ven, ok. Bereme v pohodě vodítko a voláme na psa, že jdeme ven. Jasně, jednoduše, zřetelně, balanc mezi naším uvnitř a vším venku.

🎶 Příklad nesouladu: Pes potřebuje (!!!) ven a my se na něj díváme. Jsme otrávení, že zas vyvádí a kňučí i štěkne a v sobě řešíme nechuť vstát a jít. Psa okřikneme a jsme naštvaní, i když před chvilkou byla pohoda. A ještě se divíme, že pes je čím dál hlučnější. Znáte něco podobného u svých dětí?

Jak často nejsme uvnitř sebe v souladu? Jak často a kdy se to děje, že naše myšlenky, pocity, komunikace uvnitř i venku a následné činy nemají balanc?

Zvu vás ke zkoumání a objevování a těším se na vaše postřehy a objevy, které mi můžete napsat emailem nebo na Fcb či Inst. Vědomou pozorností můžeme změnit to, co nefunguje. Proměnit v sobě nefunkční na funkční. Změna je život a život je tu pro nás.

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.