Uvolnění v mysli a emocích

🐈‍⬛ Věříte ve své hlavě nějakému, pro vás pravdivému, přesvědčení… třeba, že černá kočka jdoucí přes cestu nosí smůlu?

❌ Věříte tomu, že pátek 13. je smolný den? Máte další přesvědčení, která vám ovlivňují život? A jak se vám s nimi žije?

🐈‍⬛ Měníte pak směr cesty? Máte v sobě divné pocity, že by fakt mohla přinést ten den smůlu? Kontrolujete pak během dne, zda je to pravda? A jak se u toho cítíte?

❌Dokážete si vůbec pátek 13. užít v pohodě a dobré náladě? A jak reaguje vaše tělo, věříte-li ve smůlu tento den? Je uvolněné?

✅ Pro ty z vás, kteří upřímně našli nějaké přesvědčení, kterému věří (cítí při něm negativní emoce v těle), nepříjemně jim ovlivňuje život a chtějí s tím něco udělat, mám pozvání na cestu uvolnění mysli i těla.

👣 Jedna cesta vede se 4 otázkami metody The Work of Byron Katie. Uvolňuje a rozpouští nánosy přesvědčení a vnitřních nastavení v mysli i těle.

👣 Jedna „cesta“ vede metodou emoční svobody EFT, která uvolňuje příčiny negativních emocí… bloky v energetickém tělesném systému.

✅ Těmito „cestami“ rádi „chodíme“ s klientkami i klienty v individuálních terapiích i v kurzech. Máte-li zájem dozvědět se o těchto cestách – metodách víc a naučit se je na kurzu, podívejte se na mém webu do stránky Nejbližší akce, kdy se kurz koná. A nebo si můžete objednat konzultaci, popř. terapii přímo u mne. Napište mi sms nebo email. Máte-li zájem, mohu vás na na „cestě “ uvolnění doprovodit. Katka Nesvadbová

🍀Život je tu pro nás. Změna je život. 🍀

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.