Vděčnost? Co s ní, když…?!

Dostáváme často radu, ať jsme vděční za vše co máme a jak se máme. A dokážeme cítit vděčnost v náročných situacích, vztazích, podmínkách? Dokážeme se uvolnit do vděčnosti při pohledu do předchozích zkušeností a prožitků?

Stává se, že jste někdy smutní, že se právě „tohle“, pro vás velmi důležitého, nesplnilo, nepovedlo? Cítíte někdy křivdu, že „tenhle“ člověk vám ublížil a proto se nestalo něco krásného? Cítíte v tu chvíli vztek na někoho nebo na situaci, kdy se vám nesplnilo přání, touha, potřeba? A co s těmi nepříjemnými pocity a emocemi děláte?

Zavíráte je v sobě jako do „papiňáku“ nebo „trezoru“? Nasměrujete tu nepříjemnou energii na někoho dalšího… na člověka, zvíře,…? Možná před tím vším utečete a děláte jako že nic? Nebo ztuhnete a jako malý zajíček v poli počkáte, až nepříjemno přejde? Zeptám se:“ Žije se vám pak příjemně, pohodově, šťastně a při náročných situacích a ve vztazích máte uvnitř sebe klid a harmonii?“

Pro ty z vás, kteří říkáte: „Ne, ne vždy.“, mám pozvání. Podívejte se z dalšího úhlu pohledu. Při nepříjemných prožitcích se někdy stává, že se poruší energetický tok v tělesném systému a vznikne porucha, „zašmodrchá“ se energie. Později se stává právě tohle místo (tiger point) „spouštěčem“ nepříjemných emocí a bolavých pocitů v těle.

Už dávno žijete vztah s láskyplným člověkem a přesto…. Už dávno žijete jinde, na hezkém místě, kde se cítíte v bezpečí a přesto… Už dávno máte jinou práci, všichni jsou přátelští a přesto… Znáte to?

Dobrá zpráva je, že se dají tato místa v těle („spouštěče“, tiger pointy) uvolnit. Mě a mým klientkám, klientům funguje metoda EFT, která uvolňuje nahromaděné a zablokované pocity a emoce. Zprůchodňuje tok energie v energet. tělesném systému. Přichází úleva a přítomnost života. Přichází klid a mír. Přichází vděčnost, která je jednou z nejsilnějších a nejláskyplnějších energií harmonie. Co pomáhá vám?

Kdo jste dočetl až sem, zhluboka se nadechněte a podívejte se dovnitř sebe, nalaďte se na VDĚČNOST ZA… Za co jste vděční? Vnímejte, jak se cítíte, vnímáte. Vnímejte i to, jak se cítí vaše tělo. Vzduch si proudí, krev si proudí, svaly uvolněné,… Kdykoliv se můžete pozastavit a naladit se na vděčnost a tím uvolnit své tělo, mysl i duši. Naladit se na radost, klid, mír, pohodu, harmonii.

Těm, kterým se při vděčnosti objevily nepříjemné emoce nebo pocity v těle, mohu nabídnout své služby metody EFT. Společně můžeme uvolnit to, co zatím blokuje uvolnění, pohodu, harmonii. Ráda vás doprovodím.

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.