ŽIVOT S NOVÝM PARTNEREM

„Jsem rozvedená, sama na děti, jen práce a povinnosti, starosti a jak v tom všem mám najít fajn chlapa? Pracuji na svém sebe-rozvoji, pouštím to staré. Ale jak to udělat, abych, když už potkám úžasného muže nespadla zase do starých zranění, do stereotypu a nudy, do obviňování a nespokojenosti?“

Slyším to od klientek a prošla jsem tím také. Z výchovy, chování blízkých a našich životních partnerských prožitků se seskládá náš život, ale pak přijde nová šance a my nevíme, co dál a jak to udělat, aby vztah fungoval v lásce a souladu.

images (20)

 

Máme úžasný dar od Života, tuto chvíli… TADY A TEĎ… a možnost se rozhodnout „udělat to“ jinak. Existují různé cesty, různé metody. Co je důležité, začít komunikovat se sebou… vědomě, laskavě, v přijetí i nechtěných pravd a skutečností, bez všech příběhů. Tam najdeme nejdůležitější…. sebe.

já

Jednou cestou je úžasná kniha Sára od Esther a Jerry Hickse, která je původně pro děti (a je krásné, když se dostane do rukou nám dospělým) popisuje 4 kroky ke změně. Tím prvním je: CO NECHCI? A tak si i teď můžete při čtení mých vět vzít papír a tužku a napsat si, co v novém či stávající partnerství nechcete.

stažený soubor (2)

Dalším krokem je podívat se na seznam a napsat si nový… CO CHCI?…co v partnerství chcete, co vám funguje, co vám dělá radost a po čem vaše srdce touží. Dokážete-li najít tam uvnitř sebe (ne v mysli!!!), po čem toužíte a co vám v partnerství funguje,  uděláte velký krok k tomu, aby se to splnilo.

cesta prostor

A co dál? Dál si uděláte chvíli pro sebe, kdy vás opravdu nikdo neruší a naladíte se na seznam Co chci a  představíte si, že se vám VAŠE PŘÁNÍ PLNÍ. Se zavřenýma očima vidíte, jak žijete svůj život, jak se cítíte ve fungujícím a šťastném vztahu, co děláte a přitom se naplňujete těmi pocity. Vidíte partnera a oceňujete ho. Vidíte sebe a oceňujete se. Trénovat oceňování můžete i dál, až otevřete své oči a propojíte se se svojí realitou běžného dne.

images

Víte, záleží vždy na tom, čemu věnujeme ve svém životě pozornost. ČEMU VĚNUJI POZORNOST, TO ROSTE! A pokud zůstaneme spojeni s přítomným okamžikem a možností se rozhodnout, můžeme zůstat bez všech příběhů a najít něco, co na sobě a druhém v partnerství můžeme ocenit. A tak ode mne pozvání… věnujte další týden pozorování ve svém životě a vztazích i pozorováním druhých, co je na vztahu fungující, příjemné, podporující, láskyplné. VĚNUJETE TAK ČAS PARTNERSTVÍ V LÁSCE. Najdete možná také „poklady“ života, kterých jste si dosud nevšímali. Pustíte svá očekávání, odevzdáte je minulosti a spojíte se s Životem a jeho dary.

images (6)

Pokud se budete chtít podělit se mnou o zážitky, můžete mi napsat na fcb (Katka Nesvadbová) nebo e-mailem nesvadbovakaterina@seznam.cz. Přeji zajímavou pozorovatelskou cestu a těším se na vaše zážitky. Katka

 

 

 

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.