KDY JE ŽENA KRÁSNÁ? KDYŽ…

Život plyne jako voda a naše myšlenky o nás a o ostatních lidech také, někdy jsou přívětivé a jindy? Jindy jsou plné kritiky a urážek a posouzení a kdyby! Kdo rozhoduje o kráse? Kdo rozhoduje o „žebříčku“ ošklivosti a krásy? Nic takového ve skutečnosti neexistuje. Vše je tu krásné takové jaké je. Každý jsme jedinečný a krásný, krásná. Vše nepříjemné se děje jen v naší mysli a v našich nastaveních.

psychology-2001850_640

Je to divné, když to čtete? Kdy jste krásné? Když vám někdo pochválí oblečení? Když se na vás někdo usměje bez důvodu? Když jste nalíčená a krásně oblečená? Když…?…když..?…když…?
A kdy si to říkáte? Kdy stojíte u zrcadla a říkáte si: „JSEM KRÁSNÁ“…….? Kdy se tak OPRAVDU cítíte?

pohled skrz

Bylo mi 20 a stále jsem řešila faldy, baculatost a kilogramy na váze….bylo mi 30 a bylo šílené po porodech vnímat tu spooustu kilo a strie a „pneumatiky“ …všude…ach jo. Bylo mi 40 a já stále očekávala od ostatních, že uvidí a řeknou mi, co já vždy neviděla nebo viděla, ale odmítala věřit …jen někdy… no… jen někdy malý náznak, že ANO.

hand-1549399_960_720
A pak přišlo období po operaci. Nemohla jsem se několik týdnů hýbat,  nesměla ztloustnout. Měla moc času se svýma myšlenkama o sobě i druhých. Poznala jsem metodu The Work of Byron Katie a během roku se podívala na pravdu svých nastavení, posuzování od druhých i sebe sama, tím  i na myšlenkové programy o mém těle….našla jsem „poklady“! Co je a není pravda o mém těle, o mě jako takové. Začala jsem poznávat, že ta skutečná Katka je … taková jaká je a že „ji“ miluju a že ji obdivuju za vše, čím prošla a umí, za vše co mění, za vše, čím je. Začaly jsme si být velmi blízké v lásce se přijímající a podporující. Pak ke mě přišly možnosti a řekla jsem svá další ANO: semináře Kurandera, velká vášeň tančit a tím Loona dance academy a má cesta pokračuje poznáváním tanců našich předků, učením Andské a Slovanské tradice, ….

Katka krásná 2
Dívám se na fotky mé dcery… kde mám o 15 kg méně… a miluju se taková, jaká jsem. Mé tělo zareagovalo na rozpuštění nánosů a soudů v mé hlavě a emocích, v mých buňkách a rozpustilo i tuk a „pneumatiky“…je mi 46…a jsem fotomodelka mé dceři.   Život je zajímavý… dobrodružný… krásný…hravý…radostný.
Pokud si vy o sobě nemyslíte, že jste krásná, zvu vás a ráda provedu 4-mi otázkami, metodou The Work, abyste poznaly, jaké jste, kdo jste. 

 

www.katkanesvadbova.cz

Kateřina Nesvadbová

Průvodce metody The Work, průvodce změnou životních postojů,lektorka tanečních meditací Loona dance, meditace vědomých doteků, tance, semináře, kurzy, práce s emocemi.