Se zvířaty trochu jinak – telepatická komunikace

🐎 Co telepatická komunikace se zvířaty přináší?

🐈‍⬛Možná sami mluvíte se svým zvířecím přítelem běžně a víte, co řīká, co potřebuje nebo proč se chová jak chová a dělá co dělá. Super!

🙄 Možná si teď klepete na čelo a říkáte si, že je pořádná blbost mluvit s tupýna zvířama. Tak si dál myslete, co chcete, dále nečtěte, ztráceli byste čas.

🐕Pro vás, koho zajímá mimosmyslovà komunikace, pár řádků o ní, je to:

🎉 skvělý komunikační jazyk ve vašem mezidruhovém vztahu

🎉 skvělý pomocník při problémech zdravotních, psychických i vztahových

🎉 skvělá navigace, když nevíte už kudy kam (u veterináře už nejde víc a nebo se dlouho nedaří, nikdo už z expertů neví, co dál)

🎉 vzkaz, co vám může zvířecí přítel předat jazykem, kterému rozumíte

🎉 možnost mluvit i se zvířetem, které zemřelo

🎉 možnost změny, po ktere toužíte a zatím nevíte, že existuje

🎉 příležitost ke zlepšení toho, co vám nefunguje

🐎🐈‍⬛🐕🐂🐐🐁🐇🦜 mohou skrze telepatickou komunikaci mluvit s lidmi a oni rádi, tak jako my rádi mluvíme s nimi. Kdo z vás má zájem, napište mi a ráda tuto komunikaci zprostředkuji.

Kateřina Nesvadbová
Žena, která doprovází lidi změnou v životě skrze změnu a uvolnění mysli, emocí, těla. Žena, která zprostředkovává vědomou komunikací a jasnocitem lidem zkoumání, objevování, propojování a tvoření uvolněnějšího, svobodnějšího, radostnějšího života. Průvodkyně, která zprostředkovává skrze čtení čaker a telepatickou komunikaci se zvířaty nové prožitky hlubšího propojení se sebou uvnitř i vně člověka, hlubší propojení s říší zvířat a přírody.